Targi Poznań Game Arena 2015

Poznań Game Arena to targi, które chłonie się całym sobą, ogląda, dotyka i próbuje, wszystkiego co w zasięgu ręki i dostępne na stoisku. Najnowsze sprzęty komputerowe i designerskie akcesoria, premierowe gry i spotkania ze znanymi ludźmi.

Wystawcy PGA po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i każdy z nich do październikowego weekendu przygotowuje się bardzo solidnie. By zadowolić najbardziej wymagających pasjonatów elektronicznej rozrywki, przygotowują bogatą ofertę produktów i możliwości ich testowania. Jeśli nadal zastanawiacie się czy warto odwiedzać stolicę Wielkopolski w dniach 16-18 października b.r., zobaczcie, jakie "motoryzacyjne” atrakcje na was czekają.

REKLAMA

Podczas PGA każdy będzie miał możliwość wypróbowania najnowszych produktów firmy, które zostaną wyeksponowane w kilku tematycznych strefach. Wyodrębniona też zostanie strefa Karoliny Pilarczyk – gdzie będzie możliwość porozmawiania z Polish Drift Girl i zrobienia zdjęcia z Silvette – różową bestią o mocy 700 KM.

Najbardziej wyścigowe stanowisko. Tegoroczne targi PGA będą okazją by poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy, oczywiście, w wirtualnej formie. Będzie to przede wszystkim możliwość premierowego zagrania w WRC 5, której Techland jest dystrybutorem. Realistyczne doznania zapewnią kontrolery Thrustmaster oraz fotel Playseat. Dodatkową atrakcją jest fakt, że gra WRC 5 ma światową premierę właśnie pierwszego dnia targów.

XBOX z Forza Motorsport 6 uświetnią PGA. Stoisko Microsoft to prawdziwy róg obfitości: strefy rozrywkowe z konsolami Xbox One, wyposażone między innymi w symulatory wyścigowe z grą Forza Motorsport 6, stanowiska piłkarskie FIFA 16 oraz strefy rodzinne z grami wykorzystującymi sensor Kinect dla konsoli Xbox One - taneczne Dance Central Spotlight oraz sportowe Kinect Sports Rivals.

Więcej informacji na: www.gamearena.pl.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA