Targi Poznań Motor Show 2014 - podsumowanie

Poznańskie targi motoryzacyjne Motor Show 2014 zakończone. Miało być głośno, tłoczno i z rozmachem. I było. Przez cztery dni hale wystawowe odwiedziło ponad 90 tysięcy ludzi.

10 pawilonów, 200 wystawców, ok. 50 000 mkw. powierzchni wystawienniczej i dokładnie 96 013 odwiedzających - oto Motor Show 2014 w liczbach.

Organizatorzy nie kryją zadowolenia, a nawet dumy. I mają ku temu dobry powód. Osiągnęli swój cel - największe targi motoryzacyjne nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej.

W Poznaniu można było oglądać nie tylko samochody, ale też jednoślady, campery, samoloty no i oczywiście piękne hostessy. Nie zabrakło specjalnej strefy dla płci pięknej, czyli "Miasta kobiet", a także można było pojeździć na torach offroad'owych. Odbyły się też nagrody dla najciekawszych premier motoryzacyjnych przyznawanych przez najbardziej znanych i doświadczonych dziennikarzy motoryzacyjnych w Polsce.

Czy Motor Show 2015 będzie atrakcyjniejsze? Zapewne tak, bo patrząc na rosnące, z roku na rok, zainteresowanie, w przyszłym roku liczba odwiedzających może przekroczyć 100 tysięcy. My nie możemy się już doczekać...

Więcej zdjęć możecie obejrzeć w naszej relacji z targów.

REKLAMA