REKLAMA

Targi Poznań Motor Show 2020 odwołane – oficjalnie

Tegoroczne targi Poznań Motor Show 2020 zostały właśnie oficjalnie odwołane. Organizatorzy zapraszają z powrotem w kwietniu 2021 roku.

Poznań Motor Show auto motor i sport
Poznań Motor Show

Na początku marca pisaliśmy o tym, że zaraz po odwołaniu salonu samochodowego w Genewie, spowodowanym epidemią koronawirusa, ofiarą stanu epidemicznego padły także nasze rodzime targi Poznań Motor Show 2020.

REKLAMA

Pierwotnie organizatorzy Poznań Motor Show 2020 mieli nadzieję, że zmiana terminu z 26-29 marca na 18-21 czerwca wystarczy do tego, żeby tę największą imprezę motoryzacyjną przeprowadzić dla szerokiej publiczności. Późniejsze wydarzenia i rozwój pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 sprawiły jednak, że i ten termin stał pod dużym znakiem zapytania.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Targi Poznań Motor Show 2020 odwołane

Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie naszych przypuszczeń, bowiem organizator poinformował, że „w trosce o najwyższą jakość wydarzenia i w drodze konsultacji z branżą motoryzacyjną, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej na kolejny rok, na termin 8-11 kwietnia 2021 roku”.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Organizatorzy dodają, że nieustannie monitorują sytuację w branży i w obecnej sytuacji firmy motoryzacyjne koncentrują się przede wszystkim na uruchamianiu produkcji i przygotowaniach do wznowienia pełnej sprzedaży. Dlatego też zdecydowano się na podjęcie decyzji o ponownej zmianie terminu (czytaj: odwołaniu tegorocznej edycji) PMS (Poznań Motor Show) oraz TTM (Targów Techniki Motoryzacyjnej).

Jeśli wszystko zacznie się powoli układać, to tematyka motoryzacji ma szansę zagościć jeszcze w tym roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W dniach 2-4 października 2020 ma się tam bowiem odbyć jedna z największych imprez caravaningowych w Polsce – Caravans Salon Poland.

Z kolei trzy tygodnie później, w dniach 21-23 października 2020, zorganizowane mają być tam targi Eko Flota. Natomiast w dniach 23-25 października 2020 organizatorzy zapraszają na targi pojazdów zabytkowych Retro Motor Show.

Zobacz także:

REKLAMA

REKLAMA

Poznań Motor Show 2020 - co z biletami?

Organizatorzy Poznań Motor Show informują wszystkich zainteresowanych, że zakupione przez nich bilety zachowają swoją ważność i będą mogły być wykorzystane podczas Poznań Motor Show 2021. Dodatkowo, do każdego zachowanego biletu, każdy ma otrzymać drugi bilet o takiej samej wartości, do wykorzystania w tym samym terminie. Wystarczy do 15 czerwca wysłać mail na adres [email protected]

W komunikacie czytamy, że posiadane bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl, w szczególności na imprezy Caravans Salon Poland czy Retro Motor Show. W razie decyzji o wymianie, konieczny jest kontakt zwroty na adres: [email protected] w terminie do 15 czerwca 2020 r.

Zobacz także:

Możliwy jest także zwrot biletu. Wówczas należy skontaktować się z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl, na adres e-mail: [email protected] w terminie do 15 maja 2020 r. Organizator przypomina jednak, że w związku z obecnie obowiązującymi przepisami, tzw. tarczą antykryzysową, termin zwrotu wpłaconych środków został wydłużony do 180 dni.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA