Targi Samochodowe Genewa 2015: Mitsubishi L200

Podczas 85. targów motoryzacyjnych w Genewie ma stoisku Mitsubishi gościć będzie m.in. kolejna generacja pick-upa L200.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 40 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Pod maskę, piątej generacji L200 trafił nowy 2,4-litrowy silnik diesla o mocach 154 i 180 KM z nową turbosprężarką. Jego praca ma być teraz cichsza i bardziej wydajna. Do wyboru są dwie 6-biegowe skrzynie - manualna lub automatyczna.

REKLAMA

Przestylizowano też nieco karoserię japońskiego pick-upa. Współczynnik oporu powietrza obniżono do Cx 0,42. Z przodu przemodelowano grill, światła zmieniono na HID (bi-xenony + dzienne LED-y), a zderzak zmienił swoje kształty.

Nowe L200 już ma nie być tak toporne i skrzypiące, jak poprzednio, bowiem zadbano o wyciszenie kabiny. Popracowano też nad komfortem jazdy i teraz resory piórowe z tyłu są dłuższe i zapewniają płynne absorbowanie nierówności. Inżynierowie przyłożyli się też przy poprawie materiałów we wnętrzu.

W zależności od wersji, nowe L200 będzie bogato wyposażone: wersja Club Cab otrzyma dodatkowe tylne drzwi, na pokładzie znajdzie się system bezkluczykowego dostępu, przycisk stop/start, tempomat z ogranicznikiem prędkości, dwustrefowa klimatyzacja, manetki do zmiany biegów (w przypadku "automatu"), kamera cofania, czy system radiowy DAB (Digital Audio Broadcasting).

Piąta generacja Mitsubishi L200 trafi do sprzedaży jesienią 2015 roku w wersjach Club Cab oraz Double Cab. Oficjalna premiera odbędzie się w Genewie.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA