[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Targi Samochodowe Genewa 2015: Mitsubishi L200

Podczas 85. targów motoryzacyjnych w Genewie ma stoisku Mitsubishi gościć będzie m.in. kolejna generacja pick-upa L200.

Pod maskę, piątej generacji L200 trafił nowy 2,4-litrowy silnik diesla o mocach 154 i 180 KM z nową turbosprężarką. Jego praca ma być teraz cichsza i bardziej wydajna. Do wyboru są dwie 6-biegowe skrzynie - manualna lub automatyczna.

Przestylizowano też nieco karoserię japońskiego pick-upa. Współczynnik oporu powietrza obniżono do Cx 0,42. Z przodu przemodelowano grill, światła zmieniono na HID (bi-xenony + dzienne LED-y), a zderzak zmienił swoje kształty.

REKLAMA

Nowe L200 już ma nie być tak toporne i skrzypiące, jak poprzednio, bowiem zadbano o wyciszenie kabiny. Popracowano też nad komfortem jazdy i teraz resory piórowe z tyłu są dłuższe i zapewniają płynne absorbowanie nierówności. Inżynierowie przyłożyli się też przy poprawie materiałów we wnętrzu.

W zależności od wersji, nowe L200 będzie bogato wyposażone: wersja Club Cab otrzyma dodatkowe tylne drzwi, na pokładzie znajdzie się system bezkluczykowego dostępu, przycisk stop/start, tempomat z ogranicznikiem prędkości, dwustrefowa klimatyzacja, manetki do zmiany biegów (w przypadku "automatu"), kamera cofania, czy system radiowy DAB (Digital Audio Broadcasting).

Piąta generacja Mitsubishi L200 trafi do sprzedaży jesienią 2015 roku w wersjach Club Cab oraz Double Cab. Oficjalna premiera odbędzie się w Genewie.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij