Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Targi motoryzacyjne Genewa 2015: Kia zapowiada nową Optimę

Koreańczycy bardzo nieśmiało zapowiadają nadejście nowego modelu. Ale już jednym, ciemnym zdjęciem podkręcają naszą ciekawość.

Pokazany na zdjęciu koncepcyjny model segmentu D zostanie zaprezentowany w pełnej krasie już niebawem, 3 marca na zbliżających się targach motoryzacyjnych w Genewie. Jak można się domyślać concept ten jest zapowiedzią nadejścia zupełnie nowej Optimy. Kiedy tak dobrze przyjrzeć się przodowi auta, można zauważyć, że najnowszy model Kii nie zerwie kategorycznie z dotychczasową stylistyką, a zachowa swój znak rozpoznawczy, czyli tzw. „tygrysi nos”.

Poza zdecydowanym kolorem pojazd zwraca na siebie uwagę ciekawie zaprojektowanymi alufelgami, światłami do jazdy dziennej oraz wlotem powietrza w nadkolach. Za całość odpowiedzialne jest europejskie centrum stylistyczne Kii we Frankfurcie, gdzie jak chwalą się Koreańczycy zaprojektowano już 10 modeli tego producenta.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Hyundai przygotował na targi motoryzacyjne w Genewie coś specjalnego. To czerwony concept car prawdopodobnie zapowiadający nadejście nowej Optimy.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Hyundai-Genewa-Targi-Motoryzacyjne-Genewa-2015-Targi-Genewa-2015,18919,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-02-12 11:59:07
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij