Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Targi motoryzacyjne Lipsk 2010

Lipsk 2010 Targi motoryzacyjne Lipsk 2010

W celu podkreślenia związku firmy z miastem Lipsk na tych targach zaprezentowane zostanie po raz pierwszy szerokiej publiczności BMW serii 5 w wersji kombi. Druga premiera światowa będzie miała miejsce na stoisku Volkswagena. Producent przedstawi nowe wcielenie rodzinnego Tourana.

Z ciekawszych nowości warto również wspomnieć o planowanej prezentacji odświeżonego Audi TT. Na stoisku Audi zobaczyć będzie można również model A1.

Zapowiedziane są również następujące prezentacje Porsche Cayenne w wersji hybrydowej, Dacii Duster, Toyoty RAV4 oraz Aurisa, Subaru Imprezy XV i Chevroleta Camaro.

Na targach nie zabraknie też naszego reprezentanta. Będziemy na bieżąco informować Państwa o nowościach zaprezentowanych w Lipsku. A kto wie, może i spotkamy naszych Czytelników na żywo, bo przecież do Lipska nie jest daleko…

 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    10 kwietnia przed zwiedzającymi otworzą się bramy 20 edycji Międzynarodowych Targów Samochodowych AMI w Lipsku. W ramach tej edycji targów AMI, producenci zaprezentują po raz pierwszy ponad 60 marek samochodów osobowych i użytkowych. Najważniejszym punktem programu będą 2 premiery światowe.
    auto motor i sport, 2010-04-09 10:30:08
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij