Tata Indigo Manza – na razie tylko dla Indii

Tata Indigo Manza
Tata Indigo Manza

Auto mierzy ponad 4,4 metra długości, 1,7 metra szerokości i legitymuje się rozstawem osi o wymiarze 2 520 mm. Indigo Manza na rynku ma konkurować z takimi samochodami, jaki Chevrolet Aveo sedan, Dacia Logan, czy też Honda City.

Jego wnętrze mieści wygodnie 5 osób. Dwutonowa deska rozdzielcza pokryta jest miękkim w dotyku materiałem, a konsola centralna w najwyższych wersjach posiada wbudowany zestaw audio, zawierający między innymi złącza USB i Bluetooth. W takiej konfiguracji sterowanie systemem odbywa się za pomocą przycisków umieszczonych na kole kierownicy.

Standardowe wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa zawiera ABS, poduszki powietrzne oraz łamaną kolumnę kierowniczą i wzmocnienia boczne.

Indigo Manza napędzana jest jednym z dwóch silników do wyboru. Pierwszy z nich to 90-konny diesel Quadrajet o pojemności 1,3 z zasilaniem common rail oraz turbosprężarką o zmiennej geometrii.

Drugi silnik to benzynowa jednostka o pojemności 1,4 i również mocy 90 koni mechanicznych z systemem zmiennych faz rozrządu. Oba silniki powstały we współpracy z Fiatem.

Nowy model oferowany będzie na razie wyłącznie na lokalnym rynku w sieci 493 punktów sprzedaży. Czy Indigo Manza trafi do sprzedaży także w Polsce - czas pokaże.

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA