[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Tata Xenon zamienia się w Mercedesa

Ekipa bardzo kreatywnych Hindusów postanowiła przerobić swój narodowy produkt motoryzacyjny na podobiznę koncepcyjnego Mercedesa Ener G-Force. Zobaczcie, jak wyszło.

Mercedes Ener G-Force to koncepcyjny SUV zaprezentowany trzy lata temu podczas Los Angeles Auto Design Show Challenge. Projekt miał być wczesną interpretacją całkowicie nowego Mercedesa Klasy G, który miał się pojawić w 2025 roku.

Ten futurystyczny SUV tak bardzo zainspirował grupę Hindusów, że postanowili wcielić go w życie na długo przed premierą. Jako baza posłużył im hinduski pickup Tata Xenon. Na początek przemalowano go na pomarańczowy kolor z szarymi wstawkami. Do tego dołożono nową maskę, grill, lampy i zderzaki. Oczywiście w centralnym punkcie pojawiło się logo w kształcie trójramiennej gwiazdy.

REKLAMA

Na tym kończą się podobieństwa do wersji koncepcyjnej. Władze Mercedesa z pewnością odetchnęły z ulgą.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij