Techart GTstreet R Cabriolet - turbo na sterydach

Niemiecka firma tuningująca auta przygotowała swoją interpretację Porsche 911 Turbo Cabriolet. Duża moc i dość ekstrawaganckie nadwozie.

Techart's GTstreet R Cabriolet
Techart GTstreet R Cabriolet
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 553 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

W zeszłym roku TechArt pokazał GTstreet R, na bazie 911 Turbo, a teraz przyszedł czas na wersję z otwartym dachem. Najważniejsza zmiana to podniesienie mocy silnika do 721 KM. Co daje przyspieszenie do 100 km/h w ok. 2,7 sekundy. Maksymalna prędkość auta wynosi 340 km/h. Za przeniesienie dużej mocy na koła odpowiedzialna jest dwusprzęgłowa skrzynia PDK.

REKLAMA

911 Turbo Cabrio dostał od TechArta duży spojler na tylnej klapie, który przypomina ten z seryjnego Porsche 911 GT. Skrzydło posiada 15-stopniowy kąt regulacji. Niemiecki tuner chwali się, że cały bodykit testowany był w tunelu aerodynamicznym. Przy prędkości 300 km/h generuje docisk równy 321 kg. Nadwozie wyróżnia się dzięki zastosowaniu dodatkowych lotek, wylotów powietrza w przednich nadkolach, podobnych do tych z GT3 RS oraz poszerzoną karoserią.

We wnętrzu auta dominuje alcantara, którą pokryto deskę rozdzielczą, konsole centralną a nawet osłony przeciw słoneczne. TechArt od razu wskazuje, że klient zamawiając pakiet dla 911 Turbo Cabriolet ma możliwość dowolnej konfiguracji co do wyboru materiałów.

Poza wyżej wymienionymi dodatkami można zamówić także sportowy układ wydechowy wykonany z tytanu, który polepsza dźwięk silnika typu bokser. Oczywiście TechArt nie zdradza ceny modyfikacji, ale ta z pewnością nie jest niska.

Zobacz także:
REKLAMA