[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Teraz łatwiejszy zakup Skody

 Volkswagen Bank Polska i Volkswagen Leasing, we współpracy ze Skodą, wprowadzają na rynek nową ofertę finansową. Nowością jest Skoda Kredyt 0% do 3 lat, gdzie przy wkładzie własnym w wysokości 50 proc. wartości auta, drugą połowę można uregulować płacąc raty przez 12, 24, a nawet 36 miesięcy bez naliczania odsetek (przy zerowym oprocentowaniu nominalnym). Limitowana oferta obejmuje modele Fabia i Roomster.

Rozszerzono również ofertę leasingu dla firm, pod nazwą Škoda Leasing 108%. Całkowity koszt produktu został utrzymany na niezmienionym poziomie 108% dla 36-miesięcznego okresu leasingu, przy opłacie wstępnej w wysokości 20 proc. i wartości wykupu 1 proc. Zwiększono natomiast ilość wariantów wpłaty własnej i okresów finansowania od 24 aż do 60 miesięcy.

Pomimo tegorocznych podwyżek stóp procentowych, współpraca banku z importerem pozwala kontynuować sprzedaż popularnych dotąd produktów na rynku: ŠKODA Kredyt 2,99% oraz ŠKODA Kredyt 50/50.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 36 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij