[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Tesla Mini dla dzieciaka

Jeżeli szukacie ciekawego, motoryzacyjnego prezentu dla dziecka to z pomocą przychodzi najnowszy produkt powstały w kolaboracji Radio Flayer z firmą Elona Muska. Oto Tesla Mini, napędzana podobnie jak oryginał, silnikiem elektrycznym.

Tesla Mini Tesla Mini

Firma radio Flayer zajmuje się tworzeniem pojazdów dla dzieci. Jakiś czas temu producent nawiązał współpracę z Teslą, efektem czego jest luksusowy samochód w wersji dla najmłodszych. Auto wygląda identycznie jak oryginał, jest wyposażone w reflektory LED, system audio oraz silnik elektryczny.

Mały, elektryczny samochód jest wyposażony w baterie litowo-jonowe, które ładują się do pełna w zaledwie trzy godziny. Większość zabawek dostępnych na rynku ma baterie kwasowo-ołowiowe, które wymagają dłuższego ładowania. Standardowa wersja Tesli z bateriami o pojemności 130 Wh pozwala na 1-2 godziny jazdy. Za dopłatą można zamówić większy, 190 Wh akumulator, który pozwala jeździć nawet 3 godziny.

REKLAMA

Mała Tesla rozpędza się do 10 km/h, ale w razie potrzeby można ją zmniejszyć do o połowę. Pod maską znajduje się bagażnik, dzięki któremu dziecko może zabrać na przejażdżkę swoje ulubione zabawki. Tesla Mini jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonym, niebieskim, srebrnym oraz białym. Klienci mogą wybrać kolor felg: srebrny lub czarny.

Zabawka nie tania. Tesla Model S od firmy Radio Flyer kosztuje od 499 dolarów.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij