Tesla Mini dla dzieciaka

Jeżeli szukacie ciekawego, motoryzacyjnego prezentu dla dziecka to z pomocą przychodzi najnowszy produkt powstały w kolaboracji Radio Flayer z firmą Elona Muska. Oto Tesla Mini, napędzana podobnie jak oryginał, silnikiem elektrycznym.

Tesla Mini
Tesla Mini
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 209 990 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Firma radio Flayer zajmuje się tworzeniem pojazdów dla dzieci. Jakiś czas temu producent nawiązał współpracę z Teslą, efektem czego jest luksusowy samochód w wersji dla najmłodszych. Auto wygląda identycznie jak oryginał, jest wyposażone w reflektory LED, system audio oraz silnik elektryczny.

Mały, elektryczny samochód jest wyposażony w baterie litowo-jonowe, które ładują się do pełna w zaledwie trzy godziny. Większość zabawek dostępnych na rynku ma baterie kwasowo-ołowiowe, które wymagają dłuższego ładowania. Standardowa wersja Tesli z bateriami o pojemności 130 Wh pozwala na 1-2 godziny jazdy. Za dopłatą można zamówić większy, 190 Wh akumulator, który pozwala jeździć nawet 3 godziny.

Mała Tesla rozpędza się do 10 km/h, ale w razie potrzeby można ją zmniejszyć do o połowę. Pod maską znajduje się bagażnik, dzięki któremu dziecko może zabrać na przejażdżkę swoje ulubione zabawki. Tesla Mini jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonym, niebieskim, srebrnym oraz białym. Klienci mogą wybrać kolor felg: srebrny lub czarny.

Zabawka nie tania. Tesla Model S od firmy Radio Flyer kosztuje od 499 dolarów.

REKLAMA