Tesla Roadster - nowa wersja w 2019

Popularność marki Tesla w ostatnich miesiącach jest naprawdę zaskakująca. Mimo ogromu zamówień na Model 3, producent z Kalifornii nie zapomina o swoich korzeniach, czyli modelu Roadster, który pojawi się w nowym wydaniu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 199 990 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Od kilku tygodni o marce Tesla jest znów głośno za sprawą ogromnej liczby zamówień na Model 3. Tymczasem inżynierowie pracują w tajemnicy nad drugą odsłoną trochę zapomnianego modelu Roadster, od którego wszystko się zaczęło. Podobno premiera drugiej generacji została zaplanowana za trzy lata, a wszystkie prace odbywają się w tajemnicy przed mediami.

REKLAMA

Kilka dni temu jeden z przedstawicieli marki uchylił rąbka tajemnicy. Zapowiedział, że samochody ze składanym dachem od Tesli będą wyglądać całkiem inaczej, a do tego mają być szybsze i trochę większe niż poprzednio. Nowa Tesla Roadster powstanie na tej samej płycie podłogowej co Model 3. Jednak pod maską zagości mocniejsza jednostka.

Zanim jednak producent pokaże nową generację, wprowadzi kolejną poprawkę dla wyprodukowanych egzemplarzy. Wprowadzi ona nowy pakiet aerodynamiczny, opony z mniejszymi oporami toczenia oraz nowy akumulator z ogniwami od LG. Klienci mogą już zamawiać "upgrade" do swoich egzemplarzy przy pomocy internetu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA