Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Tesla od Brabusa

Tesla Brabus Tesla Brabus

Tesla Roadster to pierwszy na świecie sportowy samochód z napędem elektrycznym, a skoro jest to wersja produkcyjna, to Brabus nie mógł odmówić sobie przyjemności wprowadzenia w nim kilku zmian. Zaczęto od poprawy brzmienia "silnika", montując w samochodzie specjalny generator dźwięków.

Urządzenie pozwala kierowcy wybrać "sound" jednostki napędowej, jaki najbardziej mu w danej chwili odpowiada! Klasyczna V-ósemka, dźwięki silnika wyścigowego lub futurystyczne odgłosy nazwane Beam i Warp - wystarczy jedynie wcisnąć odpowiedni przycisk. Co więcej, natężenie wybranego dźwięku zależne jest od chwilowego wykorzystania mocy przez silnik elektryczny.

Brabus zadbał także o typowe dla tuningu atrybuty. Z przodu zamontowano 18-calowe obręcze aluminiowe z oponami Pirelli P Zero Nero 215/35 ZR 18, a z tyłu znalazły się "dziewiętnastki" obute w gumy w rozmiarze 235/30 ZR 19. Nadwozie Tesli pokryto modnym białym lakierem i uzupełniono dyskretnymi spoilerami i nowymi światłami do jazdy dziennej. Wnętrze robi równie piorunujące wrażenie: skóra i Alkantara to obowiązkowe elementy.

Źródło: Mototarget

 

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Firma Brabus znana jest z przeróbek Mercedesów, które po wizycie w garażu niemieckiego tunera zmieniają się z potulnych owieczek w dzikie wilki. Tym razem padło jednak na niecodzienny pojazd.
    auto motor i sport, 2008-11-14 18:07:04
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij