The Grand Tour w końcu rusza – gdzie oglądać?

Są powody do radości. Poza tym, że jest piątek to wieczorem rusza pierwszy sezon nowego, motoryzacyjnego show z Clarksonem, Hammondem i Mayem. The Grand Tour będzie dostępny w Amazon Prime, a niebawem pojawi się również polska wersja językowa programu.

Toyota Prius promuje The Grand Tour
Toyota Prius promuje The Grand Tour

Fani eks-gwiazdorów Top Gear od kilku tygodni niecierpliwie wyczekują emisji pierwszego odcinka The Grand Tour. Już dziś wieczorem kanał Amazon Prime pokaże wysokobudżetową produkcję z udziałem Clarksona, Hammonda i Maya. Niestety na razie jest on niedostępny na terenie naszego kraju.

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że Amazon Prime uruchomi emisję w 200 krajach na całym świecie, w tym w Polsce. To oznacza, że program będzie dostępny również dla widzów w naszym kraju. Data polskiej wersji nie jest jeszcze znana, ale niektóre źródła mówią, że nastąpi to jeszcze w grudniu tego roku.

Widzowie w Wielkiej Brytanii mogą jeszcze dzisiaj wykupić roczną subskrypcję usługi Amazon Prime za 59 funtów. To o 20 funtów niższa cena niż oficjalna. Dzięki temu będzie można oglądać nie tylko The Grand Tour, ale również inne programy dostępne opcjonalnie w jakości 4K UHD przy pomocy urządzeń stacjonarnych i mobilnych.

Jak to zwykle bywa przy okazji ekscentrycznej trójki, zadbano o odpowiednie zamieszanie przed premierą. Od kilku dni przechodnie w Berlinie i Londynie mogą podziwiać roztrzaskane Toyoty Prius. Jedna stoi pionowo wbita w ziemię, a druga miała bliskie spotkanie ze skrzynką na listy. Niektórzy mówią, że winnym za ten stan jest James May, ale to Jeremy Clarkson bardzo często proklamował swą nienawiść do japońskiej hybrydy.

Nie są to jedyne samochody zniszczone na potrzeby produkcji. Producenci The Grand Tour opublikowali jakiś czas temu statystyki, z których wynika, że nowy program pochłonął już 27 samochodów, a jego twórcy pokonali 2 373 052 272 kilometry.

Jedno jest pewne - Amazon nie szczędzi budżetu na tą produkcję. Tymczasem warto zerknąć na kolejny teaser programu.

REKLAMA