REKLAMA

TomTom GO Navigation – Offline i online

Nawigacja TomTom GO teraz dostępna jest we wszystkich głównych sklepach z aplikacjami mobilnymi.

TomTom GO Navigation materiały prasowe
TomTom GO Navigation

TomTom GO Navigation można teraz pobrać ze sklepów App Store, Google Play i Huawei AppGallery. Nawigacja jest wyposażona w szczegółowe mapy 3D przechowywane w telefonie kierowcy, które zapewniają wysokiej jakości wrażenia z jazdy nawet w trybie offline. Po podłączeniu do sieci mapy są wzbogacone o pakiet usług internetowych, w tym informacje o ruchu drogowym i ostrzeżenia o fotoradarach.

REKLAMA

TomTom GO Navigation – System prowadzenia po pasach

Nawigacja TomTom GO jest łatwa w użyciu i wyposażona m.in. w system prowadzenia po pasie ruchu. Moving Lane Guidance pomaga wybrać właściwy pas ruchu, co jest szczególnie przydatne przy poruszaniu się w mieście i na autostradach.
Mapy offline są aktualizowane co tydzień (konieczne jest wtedy połączenie z internetem), aby odzwierciedlić zmiany ograniczeń prędkości i pomóc kierowcom uniknąć zablokowanych pasów ruchu i robót drogowych. Użytkownik może wybierać konkretne regiony, co ogranicza ilość używanej pamięci telefonu.

TomTom GO Navigation - Bez reklam

TomTom GO Navigation jest wyposażona w zestaw usług online, w tym TomTom Online Search
and Routing, ułatwiające wyszukiwanie miejsca, do którego chcemy dotrzeć. Aplikacja posiada również funkcję TomTom Traffic - usługę dostarczania informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, a także TomTom Speed Cameras (w niektórych krajach) - pomoc kierowcy w przestrzeganiu ograniczeń prędkości. Aplikacja TomTom GO Navigation nie zawiera reklam, a kierowcy nie muszą martwić się tym, że firma TomTom będzie sprzedawać ich dane osobowe.
„Firma TomTom zawsze koncentrowała się na opracowywaniu innowacyjnych technologii, które pomagają kierowcom dotrzeć do celu tak sprawnie i bezpiecznie, jak to tylko możliwe, przyczyniając się do zmniejszenia korków i emisji zanieczyszczeń", skomentował Wojciech Nowak, Director Software Engineering w firmie TomTom. „Nasze zespoły inżynierów w Łodzi i Poznaniu odgrywają kluczową rolę w tworzeniu innowacji. Wprowadzając na rynek aplikację premium, udostępniamy wszystkim kierowcom najnowsze technologie TomTom oraz najbardziej aktualne mapy".
TomTom GO Navigation oferuje 30-dniową bezpłatną wersję próbną, a następnie użytkownicy mogą wykupić subskrypcję w wysokości 57,99 zł za dwanaście miesięcy, 39,99 zł za sześć miesięcy lub 8,99 zł za miesiąc. Subskrypcje te można zakupić bezpośrednio w Google Play, App Store i Huawei AppGallery.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Zobacz także:

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA