TomTom IndiGO: Pierwsza na świecie otwarta platforma oprogramowania cyfrowego kokpitu

Platforma w profesjonalny sposób łączy wszystkie wyświetlacze pasażera i kierowcy poprzez wspólny interfejs użytkownika, który daje dostęp do zaawansowanych ustawień systemów pojazdu, klimatyzacji, systemu audio oraz najnowszych aplikacji i usług.

TomTom IndiGO materiały prasowe
TomTom IndiGO

IndiGO jest obsługiwany za pomocą głosu i dotyku, w tym także poprzez użycie przycisków kierownicy. Łączność online IndiGO, zaawansowana integracja z systemami pojazdu, świadomość stanu kierowcy i jego otoczenia, zapewniają wyjątkowo bezpieczne i intuicyjne doświadczenie.
Przez lata nauczyliśmy się, że tworzenie oprogramowania dla pojazdów może być powolne
i kosztowne dla producentów samochodów – TomTom IndiGO to doskonała odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Dzięki IndiGO dajemy im potężne, elastyczne i opłacalne środowisko programistyczne do tworzenia wiodących w swojej klasie doświadczeń cyfrowych, które zajmą ułamek czasu i zwykłych kosztów” – powiedział Harold Goddijn, CEO TomTom. „Innowacyjne rozwiązanie TomTom IndiGO jest krokiem do przodu. Stanowi ono platformę dla producentów samochodów, która umożliwia wdrażanie nowoczesnych zasad tworzenia oprogramowania, takich jak szybkie prototypowanie i wdrażanie oraz iteracyjne ulepszenia” – kontynuował. „Dzięki TomTom IndiGO producenci samochodów i ich partnerzy w dziedzinie oprogramowania mają do dyspozycji ramy umożliwiające efektywną współpracę, ciągłą integrację i stopniowe udoskonalanie. Dzięki łączności online oraz otwartemu i stale rosnącemu ekosystemowi twórców aplikacji i dostawców usług, TomTom IndiGO będzie z czasem tylko lepszy”.

REKLAMA

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Zobacz także:

REKLAMA