TopCar Porsche Cayenne – Rosjanie upiększają nowego SUV-a

TopCar, Porsche, Cayenne
Porsche Cayenne by TopCar
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 390 000 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Rosyjscy inżynierowie proponują podniesienie mocy Cayenne o 35% - do 750 KM. Nie podano jednak informacji jak osiągają ten wynik. W notatce prasowej skupiono się raczej na walorach estetycznych.

Najbardziej oryginalna z proponowanych zmian dotyczy przednich reflektorów w zestawie nazwanym Porsche Cayenne Advantage 2. Przeszczepiono do niego reflektory z modelu 911. Towarzyszy im rozbudowany zestaw ospoilerowania, nowe zderzaki i listwy boczne. Na szczęście ten średnio udany pojazd powstanie w liczbie 25 egzemplarzy. W bardzo podobny sposób przygotowano zestaw Porsche Cayenne Vantage GTR 2, z tym że tu pozostawiono oryginalne reflektory. Również w tym przypadku TopCar proponuje tylko 25 sztuk.

Ograniczenia liczbowego nie podano dla wersji trzeciej - Porsche Cayenne Vantage 2. W tym przypadku zestaw ospoilerowania przygotowano z włókna węglowego i kevlaru.

Światowa premiera nowych pomysłów TopCara będzie mieć miejsce na sierpniowym Moscow International Motor Show. Auta będą prezentowane również na grudniowych targach w niemieckim Essen.

REKLAMA
Zobacz także:
REKLAMA