[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Toyota Auris (Genewa 2018)

Toyota, angażując się w popularyzowanie samochodów z napędem hybrydowym i poszerzanie rynku takich aut, Aurisa nowej generacji oferuje tylko z jednym silnikiem konwencjonalnym, ale z dwoma rodzajami napędu hybrydowego o różnej mocy.

Toyota Auris (Genewa 2018) Toyota Auris (Genewa 2018)

Oferta jednostek napędowych Aurisa będzie się teraz składała z turbodoładowanej jednostki benzynowej 1.2 o mocy 116 KM, znanego już zespołu napędowego o łącznej mocy 122 KM (z silnikiem 1.8) oraz z nowego zespołu napędowego (z silnikiem 2.0) - który łącznie będzie osiągał 180 KM.

REKLAMA

Toyota Auris (Genewa 2018) Toyota Auris (Genewa 2018)

Nowy model ma nowe, bardziej dynamicznie stylizowane nadwozie i jest oparty na platformie TNGA, na której już niedługo będą powstawały wszystkie samochody i napędy Toyoty. TNGA została wprowadzona 2015 roku i przyniosła rewolucję w sposobie projektowania, budowania i produkowania samochodów, nakładając na inżynierów ścisłe zasady konstruowania aut, co daje stylistom większą swobodę przy projektowaniu nadwozia.

REKLAMA

Toyota Auris (Genewa 2018) Toyota Auris (Genewa 2018)

Auto skonstruowane na nowej platformie zapewnia przyjemniejsze wrażenia z jazdy, do czego przyczyniają się nisko położony środek ciężkości, zawieszenie wielowahaczowe oraz stabilniejsze nadwozie. Wszystkie modele zbudowane na platformie TNGA charakteryzują się też wyższym poziomem bezpieczeństwa biernego i czynnego.

REKLAMA

Toyota Auris (Genewa 2018) Toyota Auris (Genewa 2018)

Nowy Auris jest o 2,5 cm niższy i o 4 cm dłuższy niż poprzednik, co uzyskano głównie za sprawą większego rozstawu osi. Dzięki zmienionym wymiarom ma bardziej opływowy kształt, a niżej o 47 mm położona maska wpływa na poprawę widoczności z miejsca kierowcy, zwiększając bezpieczeństwo.

REKLAMA

Toyota Auris (Genewa 2018) Toyota Auris (Genewa 2018)

W dużym dolnym "grillu" o kształcie trapezu zmieniono wzór kratki, pod nim umieszczono spoiler z krawędziami zakrzywionymi do góry, co pozwoliło na wygospodarowanie miejsca na światła przeciwmgielne LED. Przedni zwis zmniejszono o ok. 20 mm. Nowy kształt tylnych nadkoli sprawia wrażenie, że Auris jest bardziej zwarty, mimo że tylny zwis wydłużył się o 20 mm. Zwiększyło się nachylenie tylnej szyby (o 14 stopni), a tylne lampy LED zostały ozdobione listwą, również wykonaną w technice LED. W opcji będzie oferowany dach w kolorze czarnym, we wszystkich wersjach będzie natomiast standardowo montowany spoiler dachowy.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 80 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij