[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Toyota Avensis Emotion i Hilux Adventure - specjalne edycje

Toyota Hilux Adventure

Avensis to najpopularniejszy samochód klasy D - od początku tego roku nabywców znalazło prawie 3000 Avensisów, Toyota wyprzedza pod tym względem Volkswagena Passata (o ponad 200 sztuk) a także Forda Mondeo (o ponad 500). Edycja Emotion dodaje Avensisowi dynamicznego charakteru. Na ten pakiet składają się 17-calowe felgi kolorze czarnym, poszerzenia progów bocznych, spojler dolny tylnego zderzaka, elementy chromowane takie jak listwa wlotu powietrza, listwy boczne, listwa na tylnym zderzaku i końcówka wydechu. Auto w tej odmianie dostępne będzie jedynie w wersji kombi z wyposażeniem Sol i pakietami Biznes i Plus z nawigacją. Koszt pakietu Emotion to 12 tysięcy złotych jednak w ramach promocji Toyota dodaje ten pakiet za darmo. 

Wartość pakietu Adventure w przypadku Hiluxa to 17 tysięcy złotych, dzięki promocji jest on jednak dostępny w cenie 1900 złotych. W jego skład wchodzi m.in. przednia osłona zderzaka i zabudowa przedziału bagażowego.  

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 90 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij