REKLAMA

Toyota C-HR po face liftingu z nowym napędem

Toyota C-HR przeszła solidną kurację odświeżającą. Poza wyglądem auta zmienił się przede wszystkim napęd oraz wyposażenie.

Toyota C-HR facelift 2019 Materiały prasowe
Toyota C-HR facelift 2019
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 112 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Odświeżona Toyota C-HR debiutuje z nową gamą napędów, nowym systemem multimedialnym oraz poprawionym elektronicznym wspomaganiem kierownicy. Unowocześniony został design przodu i tyłu auta, co podkreśla odważnie stylizowaną sylwetkę i rozpoznawalny już na pierwszy rzut oka styl tego crossovera Toyoty.

REKLAMA

Toyota C-HR – napęd

Nowa Toyota C-HR idzie w ślady nowej Toyoty Corolli. Będzie bowiem teraz dostępna z dwoma napędami hybrydowymi do wyboru. Nowy napęd Hybrid Dynamic Force z silnikiem benzynowym o pojemności 2,0 litrów i łącznej mocy 184 KM to nowa propozycja w gamie C-HR.

Jednostka ta dołącza do przeprojektowanego i ulepszonego napędu z silnikiem 1,8 litra i całkowitej mocy 122 KM. Oba układy napędowe są – według zapewnień producenta – wyjątkowo oszczędne i niskoemisyjne.

W odświeżonym modelu zoptymalizowane zostało elektroniczne wspomaganie kierownicy, co ma zapewnić lepsze wrażenia podczas prowadzenia. Jak będzie, sprawdzimy podczas jazd testowych. Podobnie jak w kwestii wyciszenia wnętrza, które zostało poprawione dla wszystkich wersji wyposażenia.

Zobacz także: trzy tysiące nowych BMW i Mini gnije na parkingu

REKLAMA

REKLAMA

Toyota C-HR facelift 2019 Materiały prasowe
Toyota C-HR facelift 2019

Oprócz tego, Toyota C-HR w wersji z nowym napędem hybrydowym 2,0 ma zmodyfikowane zawieszenie, które ma zwiększyć komfort jazdy przy zachowaniu dotychczasowych właściwości jezdnych Toyoty C-HR.

Toyota C-HR – wyposażenie

Hybrydowy crossover Toyoty otrzymał wraz z face liftingiem nowy system multimedialny, który rozszerza ofertę Toyoty w zakresie łączności z telefonem i dostępnych aplikacji. Umożliwia on pełną integrację z telefonem za pośrednictwem Apple CarPlay i Android Auto.

Nowością jest tu także nawigacja ze zdalnie aktualizowanymi mapami. Nowa wersja multimediów będzie dostępna we wszystkich wersjach wyposażenia.

Zobacz także: TOP5 - najciekawsze premiery aut elektrycznych

REKLAMA

Toyota C-HR facelift 2019 Materiały prasowe
Toyota C-HR facelift 2019

Toyota C-HR – wygląd

Na koniec stylistyka. Toyota C-HR po faceliftingu zyskała przeprojektowane pasy przedni i tylny, które po zmianach jeszcze mocniej wyróżniają ten model na drodze.

Przednie i tylne reflektory zostały wykonane w technologii LED. Światła do jazdy dziennej i kierunkowskazy połączono w jeden projektor, tworzący płynną linię powyżej głównego reflektora. Wygląda to bardzo dobrze i pozwala z daleka rozpoznać, z którym modelem mamy do czynienia.

Z tyłu natomiast nowe lampy połączone są lśniącym czarnym spojlerem, z którym tworzą spójną całość.

Toyota C-HR w nowej odsłonie pojawi się w Polsce jeszcze grudniu 2019 roku. Bliżej tej daty poznamy cennik obu wersji napędowych modelu po face liftingu.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Zobacz także:

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA