REKLAMA

Toyota C-HR w limitowanej edycji Neon Lime

Odważnie stylizowana Toyota C-HR w wersji Neon Lime to samochód, który jeszcze mocniej rzuca się w oczy.

Toyota C-HR Neon Lime Materiały prasowe
Toyota C-HR Neon Lime
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 112 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Toyota C-HR w limitowanej edycji Neon Lime, opracowanej wspólnie z JBL, zadebiutowała podczas ekskluzywnego weekendu JBL Snow Party Event w Alpach Francuskich.

Toyota C-HR Neon Lime to model ściśle limitowany. Zostanie wyprodukowany w liczbie zaledwie 2000 egzemplarzy, co czyni go łakomym kąskiem dla tych, którzy chcą się mocniej wyróżniać na drodze.

Edycja Neon Lime stworzona została wspólnie z firmą JBL, przez co ma podkreślać związek między Toyotą C-HR a muzyką i dobrym systemem audio. Obok fabrycznie montowanego, opracowanego specjalnie do tego modelu systemu JBL klasy premium, Toyota C-HR Neon Lime otrzymuje 360⁰ JBL Music Experience Pack, dzięki któremu słuchanie muzyki we wnętrzu Toyoty C-HR ma stać się bardziej angażującym doświadczeniem.

Zobacz także: wszystkie premiery Poznań Motor Show 2019

REKLAMA

REKLAMA

Toyota C-HR Neon Lime Materiały prasowe
Toyota C-HR Neon Lime

Toyota C-HR Neon Lime – wygląd

Budząca emocje stylistyka Toyoty C-HR o ostrych krawędziach i mocnych przetłoczeniach została podkreślona unikalnym lakierem Neon Lime, który tworzy kontrast z czarnym dachem.

Wygląd nadwozia uzupełniają 18-calowe, aluminiowe obręcze w matowym czarnym kolorze oraz smukłe światła LED. Wnętrze wykończone zostało wysokiej jakości materiałami w czarnej tonacji – są to m.in. sportowe fotele pokryte czarną skórą i alcantarą, zarezerwowane tylko dla tej wersji.

Zobacz także: profesjonalne tablice rejestracyjne od lipca 2019

REKLAMA

Toyota C-HR Neon Lime Materiały prasowe
Toyota C-HR Neon Lime

Toyota C-HR Neon Lime - wyposażenie

Toyota C-HR Neon Lime jest napędzana zaawansowanym, półelektrycznym układem hybrydowym czwartej generacji, który nie wymaga ładowania z zewnętrznej sieci. Napęd umożliwia poruszanie się w miejskich warunkach w trybie elektrycznym przez ponad połowę czasu jazdy. Cicha praca silnika elektrycznego pozwala cieszyć się głębokim, czystym dźwiękiem systemu nagłośnienia JBL.

Premiera Toyoty C-HR Neon Lime odbyła się podczas JBL Snow Party Event, ekskluzywnego wydarzenia, łączącego narciarstwo z imprezami muzycznymi w klubie luksusowego hotelu. Impreza przeznaczona jest dla klientów marki i VIP-ów, dla których zagrali światowej sławy DJ-e.

Limitowana edycja Toyoty C-HR Neon Lime trafi do sprzedaży jeszcze w kwietniu 2019 roku.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA