[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.7

Toyota C-HR w wersji WALD Sports Line

Zastanawialiście się kiedyś, jak może wyglądać Toyota C-HR po profesjonalnym tuningu? Odpowiedź na to pytanie nadeszła w postaci pakietu WALD Sports Line.

Toyota C-HR WALD Sports Line Toyota C-HR WALD Sports Line

Trzeba przyznać, że nowa Toyota C-HR już w fabrycznym wydaniu jest samochodem, który przyciąga wzrok. Stylistyczne nawiązania do sportowych coupe przeniesione do kompaktowego crossovera o masywnych nadkolach, dynamicznych przetłoczeniach i zwiększonym prześwicie dały ciekawy.

Teraz japońska firma tuningowa Wald International opracowała pakiet aerodynamiczny, który sprawia, że C-HR wygląda jeszcze bardziej drapieżnie.

REKLAMA

REKLAMA

Toyota C-HR WALD Sports Line Toyota C-HR WALD Sports Line

Niedawno amerykański oddział Toyoty zaprezentował koncepcyjną Toyotę C-HR R-Tuned, o której pisaliśmy w jednym z materiałów. Chodzi o 600-konnego torowego potwora o niskim, sportowym zawieszeniu, z maską z włókna węglowego i robiącym wrażenie tylnym spojlerem.

Widok tego auta i jego osiągi rozpaliły emocje u niejednego fana motoryzacji, który odwiedził targi SEMA w Las Vegas. Toyota C-HR R-Tuned uzyskała lepsze czasy okrążeń na torze Willow Springs Raceway niż Lamborghini Aventador czy Porsche 911 GT3. Jest jeden problem - niestety nie można jej kupić. 

REKLAMA

Toyota C-HR WALD Sports Line Toyota C-HR WALD Sports Line

Na szczęście kierowcy, którzy chcieliby podrasować swojego fabrycznego crossovera Toyoty, otrzymali właśnie bardzo ciekawą opcję.

Japońska firma tuningowa Wald International opracowała pakiet WALD Sports Line, który poprawia właściwości aerodynamiczne crossovera Toyoty i nadaje mu jeszcze bardziej kosmiczny wygląd.

REKLAMA

REKLAMA

Toyota C-HR WALD Sports Line Toyota C-HR WALD Sports Line

Zestaw zawiera przedni spojler z chromowanym wykończeniem, tylny dyfuzor i nakładki progowe o charakterystycznym kształcie. Wszystkie elementy są wykonane z tworzywa ABS.

Firma zaprezentowała swój pakiet na przykładzie czarnej Toyoty C-HR Hybrid z fabrycznym tylnym spojlerem, która otrzymała dodatkowo specjalne 22-calowe koła JARRET J11C z 10 ramionami o unikalnym wzorze i srebrnym lub złotym wykończeniu.

REKLAMA

Toyota C-HR WALD Sports Line Toyota C-HR WALD Sports Line

Niezmieniony pozostał napęd, którym w tym przypadku jest znany układ hybrydowy. Pod maską auta znalazły się dwa silniki elektryczne o mocy 71 KM i momencie 163 Nm oraz silnik benzynowy 1.8 VVT-i o mocy 97 KM i momencie 142 Nm, pracujący w cyklu Atkinsona. Łącznie układ dostarcza 122 KM mocy.

Pakiet Wald Sports Line będzie można zamawiać od początku grudnia.

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij