REKLAMA

Toyota Camry zastąpi model Avensis

Toyota Camry, jeden z najpopularniejszych na świecie sedanów klasy średniej, powraca do Europy Zachodniej po 14 latach nieobecności. Auto zbudowane na platformie TNGA skorzysta z napędów hybrydowych.

Toyota Camry 2018
Toyota Camry 2018
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 151 900 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Toyota Camry powraca do Europy, aby wzmocnić obecność Toyoty na rynku sedanów segmentu D/E. Legendarny model, który ugruntował w Europie renomę Toyoty jako lidera niezawodności, był po raz ostatni dostępny w salonach marki na kontynencie 14 lat temu. Teraz zastąpić ma w ofercie Toyoty model Avensis.

Nowa Toyota Camry to 8. generacja tego modelu, który zadebiutował w 1982 roku i w ciągu 36 lat obecności na rynku zdobył wiele nagród i wyróżnień. Camry jest dostępna w ponad 100 krajach, a jej dotychczasowa łączna sprzedaż przekroczyła 19 milionów egzemplarzy.

REKLAMA

REKLAMA

Toyota Camry 2018
Toyota Camry 2018

Co roku salony Toyoty opuszcza ponad 700 000 egzemplarzy, co zapewnia Camry pozycję najpopularniejszego sedana segmentów D/E na świecie.

Nowa Camry jest dostępna z napędem hybrydowym, a jej debiut zwiększy gamę hybryd Toyoty w Europie do ośmiu modeli. Nowy napęd hybrydowy z silnikiem benzynowym o pojemności 2,5 litra łączy niskie zużycie paliwa z większą mocą i dynamiką.

REKLAMA

Toyota Camry 2018
Toyota Camry 2018

Nowa Toyota Camry została zbudowana na platformie TNGA (Toyota New Global Architecture). Ma się to przekładać na lepszą dynamikę i przyjemność z jazdy, ze sztywnym nadwoziem oraz przestronnym wnętrzem.

Nowa Toyota Camry Hybrid trafi do salonów w Polsce, podobnie jak w całej Europie Zachodniej, w pierwszym kwartale 2019 roku.

Zobacz także:

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA