[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Toyota Corolla – znamy polskie ceny

Nowa generacja Toyoty Corolli została właśnie wyceniona przez polskiego importera.

Toyota Corolla Sedan 2018 Toyota Corolla Sedan 2018

Toyota Corolla wchodzi na rynek, by zastąpić dotychczasowy model Auris. Powrót do starej, sprawdzonej nazwy ma między innymi pomóc modelowi w utrzymaniu prymatu w rankingach sprzedaży nowych aut na świecie.

Japoński kompakt dostępny będzie, tradycyjnie, w trzech wersjach nadwozia – pięciodrzwiowy hatchback, pojemne kombi oraz elegancki sedan. Do napędu natomiast użyto w sumie czterech różnych silników, w tym dwóch odmian hybrydowych.

Zobacz także: najpopularniejsza auta osobowe na świecie w 2018 roku

Jeden z silników – będzie to 132-konny benzynowy motor o pojemności 1,6 litra – znajdziemy tylko w sedanie, którego bazową ceną jest kwota 77,9 tys. złotych. Drugi z napędów – po raz pierwszy użyty w Corolli sedan – to hybryda o mocy 122 KM i pojemności silnika benzynowego równej 1,8 litra. Ten napęd znamy już z Aurisa. Cena eleganckiej hybrydy to kwota od 93,9 tys. złotych.

REKLAMA

REKLAMA

Toyota Corolla Sedan 2018 Toyota Corolla Sedan 2018

Idąc dalej, mamy wersję hatchback oraz rodzinne kombi. W obu przypadkach bazowym napędem będzie jednostka 1,2 turbo o mocy 116 KM. Ten wariant w nadwoziu hatchback startuje od 75,9 tys. złotych.

Jak wspomniałem, dostępne będą dwa rodzaje napędu hybrydowego. Sprawdzone już w Aurisie połączenie o mocy 122 KM i pojemności 1,8 litra wyceniono na kwotę 89,9 tys. złotych, natomiast nowy napęd o mocy 180 KM i pojemności 2 litrów startuje od kwoty 106,9 tys. złotych za wersję Comfort. Chcąc zamówić kombi, do powyższych cen dodać trzeba 3-4 tysiące złotych.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Toyota Corolla nowej, 12. generacji zadebiutuje w salonach w pierwszym kwartale przyszłego roku. W podstawowym jej wyposażeniu znajdziemy nowoczesne technologie i elementy zwiększające komfort. Należą do nich system automatycznego powiadamiania ratunkowego eCall, pakiet Toyota Safety Sense 2. generacji m.in. z inteligentnym tempomatem adaptacyjnym i systemem zapobiegającym kolizjom z innym pojazdami, pieszymi oraz rowerzystami, a także światła do jazdy dziennej LED, tylny dyfuzor i spojler oraz system audio z CD, USB i Bluetooth.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 74 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij