Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Toyota FJ Cruiser - to już koniec

Toyoty FJ Cruiser nie można było kupić w polskim salonie, ale wielu użytkowników zdecydowało się na prywatny import tego modelu. Niestety, charakterystyczna terenówka będzie produkowana tylko do sierpnia.

Toyota FJ Cruiser

Wszystko za sprawą słabego zainteresowania. Model, który jest w sprzedaży od 10 lat po prostu przestał się sprzedawać. Samochód pojawił się w 2006 roku i wywołał ogromne zainteresowanie. Trzeba przyznać, że FJ Cruiser nawet dziś wygląda atrakcyjnie.

Styliści mocno przyłożyli się do projektu tego auta i stworzyli ponadczasowy model. Dwukolorowe nadwozie, charakterystyczne reflektory i duże, srebrne zderzaki nadają Toyocie nowoczesny wygląd.

Auto dostępne jest tylko z jednym silnikiem 4.0 V6, który przez lata był ulepszany. Jego ostatnia konfiguracja ma 272 KM i 380 Nm momentu obrotowego. Moc przekazywana jest na cztery koła za pomocą 5-biegowej przekładni automatycznej. Na niektórych rynkach dostępna jest wersja z napędem na jedną oś i 6-biegowym "manualem".

FJ Cruiser to nie tylko dobrze wyglądające auto, ale też nieźle radzące sobie w terenie. Model powstał przecież na bazie krótkiej wersji Land Cruisera. FJ Cruiser będzie niedługo ciekawą propozycją dla kolekcjonerów. Ceny tych, po zakończeniu produkcji w sierpniu mogą wzrosnąć.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 35 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij