Toyota FJ Cruiser - to już koniec

Toyoty FJ Cruiser nie można było kupić w polskim salonie, ale wielu użytkowników zdecydowało się na prywatny import tego modelu. Niestety, charakterystyczna terenówka będzie produkowana tylko do sierpnia.

Toyota FJ Cruiser
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 48 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Wszystko za sprawą słabego zainteresowania. Model, który jest w sprzedaży od 10 lat po prostu przestał się sprzedawać. Samochód pojawił się w 2006 roku i wywołał ogromne zainteresowanie. Trzeba przyznać, że FJ Cruiser nawet dziś wygląda atrakcyjnie.

REKLAMA

Styliści mocno przyłożyli się do projektu tego auta i stworzyli ponadczasowy model. Dwukolorowe nadwozie, charakterystyczne reflektory i duże, srebrne zderzaki nadają Toyocie nowoczesny wygląd.

Auto dostępne jest tylko z jednym silnikiem 4.0 V6, który przez lata był ulepszany. Jego ostatnia konfiguracja ma 272 KM i 380 Nm momentu obrotowego. Moc przekazywana jest na cztery koła za pomocą 5-biegowej przekładni automatycznej. Na niektórych rynkach dostępna jest wersja z napędem na jedną oś i 6-biegowym "manualem".

FJ Cruiser to nie tylko dobrze wyglądające auto, ale też nieźle radzące sobie w terenie. Model powstał przecież na bazie krótkiej wersji Land Cruisera. FJ Cruiser będzie niedługo ciekawą propozycją dla kolekcjonerów. Ceny tych, po zakończeniu produkcji w sierpniu mogą wzrosnąć.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA