Toyota FT-1 Concept

Toyota przedstawiła zdjęcia drugiego już konceptu swojego supersamochodu. Japończycy mówią, że sportowa FT-1 jest kontynuacją sportowych aut Toyoty, Supry, MR2, czy GT 86.

Toyota FT-1 Concept Materiały prasowe
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 48 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Toyota FT-1 została zaprojektowana "przez wiatr". To przepływ powietrza był wyznacznikiem do tworzenia całej "skorupy". Wszystko w trosce o jak najlepszą przyczepność i czasy na torze.

W środku połączenie sportu i luksusu. Klient będzie mógł wybrać typowo sportową kolorystykę (czarno-czerwoną) lub bardziej luksusową (beżową). Nie oszczędzono na materiałach. Prawdziwa mięsista skóra i metal. Zrezygnowano także z tradycyjnych szwów, a skóra wydaje się być "naturalnie" przytwierdzona do ramy fotela.

Na razie oprócz oficjalnych zdjęć, Toyota nie podała konkretnych danych o aucie. Wiadomo na pewno, że FT-1 będzie osiągami i technologią zbliżona do Lexusa LFA.

Nową Toyotą FT-1 można będzie "pojeździć" w najnowszej odmianie gry Gran Turismo 6 na konsolę PlayStation 3. Chcecie zobaczyć Toyotę FT-1 na torze? Poniżej przedstawiamy krótki filmik.

 

REKLAMA