[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ



OCEŃ

Toyota GT86 w limitowanej wersji - premiera

Toyoty GT86 nie trzeba nikomu przedstawiać. Teraz w ofercie pojawiła się limitowana edycja tego tylnonapędowego coupe, inspirowana... Yarisem. Ale nie byle jakim, bo Yarisem GRMN.

Toyota GT86 w limitowanej edycji GRMN Toyota GT86 w limitowanej edycji GRMN

Toyota GT86 to cenione coupe z tylnym napędem, znane z wyjątkowych właściwości jezdnych. Toyota Motor Poland przygotowała specjalną, limitowaną wersję tego modelu, nawiązującą do sportowego Yarisa GRMN.

Toyota GT86 to znane wszystkim fanom marki lekkie, sportowe coupe z tylnym napędem i silnikiem z przodu. Inspiracją dla konstruktorów modelu, który zadebiutował na rynku w 2012 roku, jest bogata tradycja sportowych samochodów Toyoty – w szczególności coupe 2000GT i Corolli AE86.

REKLAMA

REKLAMA

Toyota GT86 w limitowanej edycji GRMN Toyota GT86 w limitowanej edycji GRMN

Wersja specjalna GT86 otrzymała lakierowanie nadwozia odwzorowane ze sportowego Yarisa GRMN, którego limitowana liczba 400 sztuk została sprzedana w ciągu zaledwie 72 godzin.

Toyota GT86 jest napędzana wolnossącym, 2-litrowym silnikiem typu bokser z bezpośrednim wtryskiem paliwa, który pozwolił dodatkowo obniżyć środek ciężkości pojazdu. Auto o mocy 200 KM rozpędza się do 100 km/h w 7,6 s.

REKLAMA

Toyota GT86 w limitowanej edycji GRMN Toyota GT86 w limitowanej edycji GRMN

W 2017 roku Toyota GT86 została poddana faceliftingowi, który objął stylistykę nadwozia, wykończenie wnętrza wyższej jakości oraz większą pewność prowadzenia i komfort jazdy. Nowy tryb jazdy sportowej Track pozwala kierowcy na dynamiczną jazdę po torze przy ograniczonej do minimum interwencji elektronicznych systemów stabilizacji toru jazdy (VSC) oraz kontroli trakcji (TCS).

Toyota GT86 jest oferowana również w wyścigowej wersji GT86 CS-Cup oraz rajdowej odmianie GT86 CS-R3, która otrzymała homologację FIA do startów w WRC. Obie wyczynowe edycje zostały opracowane przez Toyota Motorsport GmbH w Kolonii.

REKLAMA

REKLAMA

Toyota GT86 w limitowanej edycji GRMN Toyota GT86 w limitowanej edycji GRMN

Przypomnijmy, że Toyota powołała do życia sportową serię GR (Gazoo Racing). Właśnie wspomniany Yaris GRMN jest pierwszym samochodem Toyoty, dostępnym w Europie, który jest firmowany przez Toyota Gazoo Racing. W Japonii dostępnych jest już 10 usportowionych modeli, opracowanych przez sportowy zespół marki. Zgodnie z zapowiedziami koncernu, kolejne samochody z kogo GR pojawią się także na europejskim rynku.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij