[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Toyota Hilux Gladiator Concept

Nowozelandzka Toyota wzięła na warsztat Hiluxa, przerabiając go w niezwykły tuningowy koncept. Nazywa się Hilux Gladiator Concept i jest godny samego generała Maximusa.

Toyota Hilux Gladiator Concept Toyota Hilux Gladiator Concept

Toyota HiLux Gladiator Concept z bogatym wyposażeniem terenowym spotkał się z ogromnym zainteresowaniem publiczności targów Mystery Creek Fieldays 2017 w Nowej Zelandii. Teraz Toyota przygotowuje limitowaną edycję Hilux Gladiator, inspirowaną wersją koncepcyjną.

- Zbudowaliśmy Hiluxa Gladiator Concept specjalnie na stoisko Toyoty na targach Mystery Creek Fieldays, aby pokazać szerokie możliwości personalizacji tego modelu. Zainteresowanie publiczności nas zdumiało i zachwyciło – powiedział Spencer Morris, dyrektor ds. produktu Toyota New Zealand.

REKLAMA

REKLAMA

Toyota Hilux Gladiator Concept Toyota Hilux Gladiator Concept

Koncepcyjna Toyota HiLux Gladiator powstała we współpracy z firmą Retro Vehicle Enhancements na bazie Hiluxa SR5 z napędem 4WD. Tuning objął zmiany zawieszenia, dodano także 20-calowe koła z terenowymi oponami.

Agresywnie wyglądające zawieszenie tworzy terenową całość z orurowaniem i wyciągarką, osłoną miski olejowej, snorkelem i poszerzonymi błotnikami. Do tego dodatkowe światła LED na dachu oraz grafika z logo Gladiator.

REKLAMA

Toyota Hilux Gladiator Concept Toyota Hilux Gladiator Concept

We wnętrzu pojawiła się specjalnie opracowana tapicerka z czerwonej skóry, wykończenia w stylu włókna węglowego oraz maty z logo Gladiator.

Jak zapewnia Spencer Morris, Hilux Gladiator, który trafi do salonów, będzie nieco bardziej praktyczny. Niektóre części wymagają jeszcze pozyskania homologacji. Jego zdaniem, nowa wersja pick-upa Toyoty spotka się z dużym zainteresowaniem klientów.

REKLAMA

REKLAMA

Toyota Hilux Gladiator Concept Toyota Hilux Gladiator Concept

Toyota HiLux ósmej generacji zadebiutowała w Europie w 2016 roku. Obecnie jest to najpopularniejszy pickup w Polsce. Nowy model wyróżnia się odporniejszą konstrukcją, na ramie oraz wnętrzem wykończonym w standardzie SUV.

Samochód ma większe możliwości terenowe, wzmocnioną skrzynię o ładowności od 1000 kg i silnik D-4D 2.4 z turbosprężarką o zmiennej geometrii łopatek (VTG) oraz intercoolerem, spełniający normę Euro 6. Hilux wyposażony w 6-biegową manualną skrzynię biegów przyspiesza od 0 do 100 km/h w 12,8 s, zaś w wersji z 6-biegowym automatem potrzebuje 13,2 s do setki.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij