[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Toyota Hilux Invincible samochodem Małysza i Martona

Specjalnie wzmocnione "niezwyciężone" Toyoty Hilux trafiły w ręce Adama Małysza i Rafała Martona, którzy przygotowują się do Rajdu Dakar.

A to wiąże się z częstymi podróżami czy też dojazdami do ciężko dostępnych treningowych "miejscówek" - w codziennej eksploatacji liczy się też wygoda, odporność na polskie drogi i moc.

Hilux Invincible (z ang. "niezwyciężony") wyposażony jest w 3-litrowy silnik D4-D wzmocniony do 201 KM i 435 Nm. Małysz wybrał wersję ze skrzynią mechaniczną, natomiast Marton skusił się na opcję automatyczną.

REKLAMA

Auto wyróżnia się też diodami LED do jazdy dziennej, chromowanymi elementami (takimi jak progi, osłona czy ramki świateł przeciwmgielnych) czy srebrnymi nakładkami.

Hilux Invincible pojawi się w salonach na początku przyszłego roku.

amis

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 109 347 PLN
Dostępne nadwozia: pick-up-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (11)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij