Toyota Hilux Selection - znamy polskie ceny

Toyota przygotowała nową wersję wyposażenia Selection dla swojego flagowego modelu, jakim jest Hilux.

Toyota Hilux Selection
Toyota Hilux Selection
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 132 348 PLN
Dostępne nadwozia: pick-up-4
SPRAWDŹ OFERTY

Toyota HiLux jest dostępna w polskich salonach marki z nową, najwyższą w gamie wersją wyposażenia o nazwie Selection. Pick-up w tej wersji wyróżnia się jednym z trzech dwukolorowych odmian nadwozia - białej Pure, czerwonej Passion i niebieskiej Sapphire.

REKLAMA

Toyota Hilux jest pick-upem znanym z trwałości i niezawodności. Pamiętacie zapewne, jak niezniszczalność Hiluxa potwierdzał w serii słynnych ekstremalnych testów Jeremy Clarkson w programie "Top Gear".

W 2016 roku zadebiutowała 8. generacja tego modelu, która przyniosła zarówno lepsze możliwości jazdy w terenie i większą ładowność, ale też wyższy komfort oraz bogate wyposażenie, charakterystyczne dla aut osobowych.

Teraz w salonach dostępna jest nowa, najwyższa wersja Selection. Z zewnątrz Hilux Selection ma łączyć efektowny wygląd auta użytkowego, zdolnego pokonać najtrudniejszy teren, z przyciągającym wzrok, eleganckim wykończeniem.

Oprócz tego, że do wyboru są trzy odmiany kolorystyczne z czarnymi elementami ozdobnymi – biała Selection Pure, czerwona Selection Passion i niebieska Selection Sapphire, to dodatkowo zamocowane czarne okleiny pojawiają się na masce, grillu, lusterkach bocznych, dachu i tylnej klapie skrzyni. W tym samym kolorze wykończone jest także orurowanie przedniego grilla i przestrzeni ładunkowej, zaś metalowe stopnie boczne ozdobiono czarnymi nakładkami.

Hilux Selection ma także seryjnie montowane światła przednie i do jazdy dziennej w technologii LED, dodatkowe LED-owe lampy na dachu oraz aluminiową osłonę silnika o grubości 5 mm. Wnętrze skrzyni ładunkowej zostało pokryte warstwą ochronną TOFF-ART.

W kabinie znajdziemy wyposażenie i poziom wykończenia jak w aucie osobowym, a nie użytkowym pick-upie. Między zegarami umieszczono kolorowy wyświetlacz TFT 4,2”. System multimedialny Toyota Touch 2 z 7-calowym ekranem dotykowym oraz Bluetooth umożliwia korzystanie z dostępu do poczty, SMS-ów i muzyki z telefonu.

 

Hilux Selection kosztuje 179 880 zł z manualną skrzynią biegów i 184 880 ze skrzynią automatyczną.

REKLAMA

REKLAMA

Toyota Hilux Selection
Toyota Hilux Selection

 

Pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense jest w tej wersji wyposażenia dostępny w standardzie. W jego skład wchodzą układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z systemem wykrywania pieszych (PD), układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA), układ rozpoznawania znaków drogowych (RSA) oraz układ wykrywania zmęczenia kierowcy (SWS).

Toyota Hilux Selection jest dostępna z podwójną kabiną, z silnikiem 2,4 l D-4D o mocy 150 KM i manualną lub automatyczną skrzynią biegów o 6 przełożeniach. W wersji z przekładnią automatyczną samochód rozpędza się do 100 km/h w 12,8 s i osiąga maksymalną prędkość 170 km/h. Średnie zużycie paliwa wynosi 7,2 l/100 km.

Hilux Selection kosztuje 179 880 zł z manualną skrzynią biegów i 184 880 ze skrzynią automatyczną.

Zobacz także:
REKLAMA