[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Toyota Hilux od Carlex Design

Polska firma tuningowa Carlex Design po raz kolejny wzięła na warsztat auto terenowe, żeby nie powiedzieć użytkowe. Tym razem jest to Toyota Hilux.

Toyota Hilux Carlex Design Toyota Hilux Carlex Design

Firma Carlex Design słynie na całym świecie z doskonałych przeróbek egzotycznych supersamochodów. Specjaliści od tuningu nie stronią jednak od drugiego końca motoryzacyjnego świata, jakim są pojazdy użytkowe, kampery czy terenówki.

Jedno z ostatnich dzieł, które jest równocześnie pierwszym pod szyldem wydzielonej marki "Pickup Design", to Toyota Hilux, z podrasowanym wyglądem i przede wszystkim - specjalnością Carlex Design - dopieszczonym do granic możliwości wnętrzem. Pewne jest, że tu z zabłoconymi butami aż szkoda wchodzić.

REKLAMA

REKLAMA

Toyota Hilux Carlex Design Toyota Hilux Carlex Design

Pokazana na zdjęciach Toyota HiLux przeszła znaczące zmiany w wyglądzie nadwozia. Podkreślają one jej off-roadowy charakter. Mamy tu przerobiony grill i mnóstwo czarnych nakładem z tworzywa sztucznego, dodatkowo poszerzających nadkola.

REKLAMA

Toyota Hilux Carlex Design Toyota Hilux Carlex Design

Agresywnie stylizowany zderzak z wbudowaną listwą LED robi piorunujące wrażenie. Opcjonalnie listwa diodowa trafia również na dach. Z tyłu emocji również nie brakuje. W masywnym zderzaku znalazły się dwie trapezoidalne końcówki wydechu, a połączenie nadkola ze zderzakiem przechodzi w efektowny spoiler, wieńczący klapę przestrzeni ładunkowej.

REKLAMA

REKLAMA

Toyota Hilux Carlex Design Toyota Hilux Carlex Design

Wejdźmy do środka. Tutaj mamy mnóstwo czarnej skóry, z bardzo oryginalnymi przetłoczeniami na fotelach i mnóstwem efektownych, czerwonych akcentów - na boczkach drzwi i na kierownicy. Ta ostatnia ma wyjątkowo gruby wieniec i cała jest obszyta wysokiej jakości skórą.

Obejrzyjcie galerię zdjęć, a my z niecierpliwością czekamy na kolejne projekty od "Pickup Design", o których z pewnością napiszemy.

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij