[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Toyota ProAce: nowy "dostawczak" na polskim rynku

Ładowność - 1200 kg, uciąg - do 2000 kg. Do tego 80-litrowy zbiornik paliwa i nawet 163-konny diesel - oto efekt współpracy koncernu PSA i Toyoty - ProAce.

Toyota ProAce

Model ProAce będzie dostępny na polskim rynku w dwóch odmianach wyposażenia w cenie od 81 900 (Life) lub 88 400 złotych (Active). Obie kwoty są cenami netto.

W podstawowej wersji znajdziemy centralny zamek, system stabilizujący tor jazdy VSC, elektryczne szyby i kierownicę regulowaną w dwóch płaszczyznach. Dopłata do klimatyzacji wynosi 4000 złotych, w wyższej wersji jest ona elementem wyposażenia standardowego.

REKLAMA

Jednostki napędowe w ofercie to dwa diesle: 1,6-litrowy o mocy 90 KM lub 2,0-litrowy (128 lub 163 KM).

Toyota ProAce jest dostępna z możliwością wyboru dwóch długości i dwóch wysokości nadwozia. W zależności od wybranej opcji przestrzeń ładunkowa wyniesie 5,6 lub 7 m3.

Klient zadecyduje także o możliwościach dostępu do przedziału ładunkowego. Do wyboru będą drzwi przesuwane na jednym lub obydwu bokach pojazdu oraz pojedyncze drzwi tylne unoszone do góry lub drzwi podwójne otwierane na boki.

Źródło: SAMAR

amis

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 103 197 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, kombi van-4, van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (8)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij