REKLAMA

Toyota Proace Camper już w Polsce

Siedmioosobowa Toyota Proace w wersji Camper może zamienić się w turystyczny dom na kołach.

Toyota Proace Camper Materiały prasowe
Toyota Proace Camper
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 98 892 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, kombi van-4, van-4
SPRAWDŹ OFERTY

W salonach Toyoty dostępny jest już model Proace w turystycznej wersji Camper. Na co dzień ten 7-osobowy van może wozić całą rodzinę. Profesjonalna zabudowa pozwala łatwo zamienić go w samochód kempingowy, który zapewni wygodny wypoczynek na łonie natury.

Podróżna zabudowa Toyoty Proace Camper ma charakter modułowy. Dzięki temu w jedną chwilę może się stać kamperem z prawdziwego zdarzenia, z rozkładanym namiotem, zadaszeniem, itp. Z kolei na co dzień dysponuje wygodnymi siedmioma miejscami dla podróżnych.

Zobacz także: Toyota Corolla Sedan teraz jako hybryda

Proace Camper został zbudowany na bazie najwyższej specyfikacji VIP. Bogaty zestaw akcesoriów przyda się podczas dalekich wypraw. Co ważne, ponieważ dopuszczalna masa całkowita (DMC) wersji Camper nie przekracza 3,5 tony, pojazd nie podlega opłatom drogowym viaTOLL.

REKLAMA

REKLAMA

Toyota Proace Camper Materiały prasowe
Toyota Proace Camper

Zabudowa Camper jest dostosowana do najdłuższej wersji Proace Verso Long z rozstawem osi 3,2 m. Główne elementy wyposażenia Toyoty Proace Camper to dachowy namiot renomowanej firmy Autohome (o wymiarach 1,3 x 2,1 m, wysokość po rozłożeniu 0,92 m) z relingami i poprzeczkami oraz drabinką. W jego wnętrzu można zorganizować miejsce do spania dla dwóch osób.

Wygodny sen zapewni także złożenie dwóch ostatnich rzędów siedzeń i rozłożenie na nich specjalnego welurowego materaca. Nie trzeba go samodzielnie pompować, bo na pokładzie zainstalowany jest kompresor z kompletem odpowiednich adapterów.

Zobacz także: prawo jazdy kategorii B - nowe uprawnienia!

Przed słońcem, deszczem i promieniowaniem słonecznym turystów chroni markiza ARB o wymiarach 2,5 m x 2,5 m z dodatkowymi ściankami, pozwalająca zbudować przy samochodzie chroniący przed wiatrem i deszczem półnamiot. W bagażniku zalazła się z kolei strefa gotowania w postaci kuchennego boksu, zawierającego kuchenny blat, szafki z szufladami, a także chowaną w zabudowie, wysuwaną kuchenkę gazową wraz z butlą, turystyczną lodówkę kompresorową i przetwornicę 300 W z gniazdkiem zamontowanym obok kuchennego boksu z tyłu auta.

REKLAMA

Toyota Proace Camper Materiały prasowe
Toyota Proace Camper

Na kempingu doskonale sprawdzi się pokładowy zestaw turystyczny, składający się z 4 krzeseł ARB i składanego stolika. Samochód wyposażono też w mocny kompresor z 6-metrowym przewodem oraz zaopatrzonym w manometr pistoletem, umożliwiającym nie tylko pompowanie kół, ale też materaców i piłek oraz zasilanie wszelkiego rodzaju, sterowanych pneumatycznie akcesoriów.

Przed uszkodzeniami na gruntowych i szutrowych drogach samochód chroni przednie i boczne orurowanie z ręcznie polerowanej, najwyższej jakości nierdzewnej stali. Pod silnikiem zamontowano aluminiową osłonę grubości 5 mm. Ciągnięcie przyczep umożliwia automatycznie składany hak holowniczy z tzw. 13-pinową wiązką elektryczną.

Zobacz także: szukasz samochodu? Tu znajdziesz najlepsze oferty

Auto napędzają silniki D-4D o pojemnościach 1,5 l (100–120 KM) oraz 2,0 l (150–177 KM). Każdy z nich może zużywać średnio poniżej 6 l/100 km paliwa i spełnia normę emisji spalin Euro 6.2. Samochód jest objęty trzyletnią gwarancją PRO z limitem 1 000 000 km.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA