REKLAMA

Toyota Proace Verso Kamper Tour Box – sposób na wakacje

Czas pandemii koronawirusa sprawia, że na rynku mamy prawdziwy wysyp kamperów. Teraz do gry wkracza Toyota Proace Verso, którą w mgnieniu oka można przemienić w dom na kołach.

Toyota Proace Verso Kamper Tour Box Toyota Proace Verso Kamper Tour Box
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 160 900 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, kombi van-4, van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Polska oferta Toyoty wzbogaciła się właśnie o nową zabudowę Kamper Tour Box, montowaną w modelu Proace Verso. Na co dzień samochód ten służy jako osobowy van, a przed wakacyjnym wyjazdem może zmienić się w kampera z wysokiej jakości drewnianą zabudową sypialnianą i kuchenną.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Co ważne, w przypadku tego rodzaju rozwiązania, zabudowę Kamper Tour Box można w każdej chwili zamontować lub wymontować, dzięki czemu samochód może służyć przez cały rok, na co dzień. W przeciwieństwie do pełnowymiarowego auta kempingowego, które jest przydatne wyłącznie podczas urlopu.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Toyota Proace Verso Kamper Tour Box - kamper w 20 minut

Zabudowa Kamper Tour Box jest dostępna dla Toyoty Proace Verso w wersji Family z 8 miejscami, 8-osobowej wersji Business oraz 7-miejscowej, luksusowej odmiany VIP. Kosztuje około 34 tys. złotych, można ją zamówić razem z samochodem w salonie Toyoty. Produkcją zabudowy zajmuje się gdańska firma Escape Vans, a wykonanie spersonalizowanej konstrukcji trwa 20 dni.

Najciekawsze jest jednak to, że osobowego vana można przemienić w wygodnego kampera, z miejscem do spania dla dwóch osób i dwoma rzędami miejsc do siedzenia, w zaledwie 20 minut, bo tyle trwa montaż zestawu. Co wchodzi w jego skład?

REKLAMA

REKLAMA

Zestaw kamperowy zawiera m.in. dwa wysuwane moduły w systemie szufladowym – kuchenny i bagażowy. Na górnej płaszczyźnie systemu znajduje się rozkładany moduł sypialny. Zabudowę można łatwo zamontować w dwie osoby, przytwierdzając ją do fabrycznych szyn na podłodze, do których na co dzień przymocowany jest trzeci rząd siedzeń.

Toyota ProAce Verso Kamper Tour Box

Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo i stabilność systemu, a także brak konieczności zmian konstrukcyjnych w aucie. Kiedy zabudowa kamperowa przestaje być potrzebna, wystarczy na jej miejsce wstawić z powrotem ostatni rząd siedzeń.

Moduł kuchenny zawiera lodówkę, kuchenkę, zbiornik wody oraz wiele praktycznych schowków. W module bagażowym mieszczą się pojemne szuflady, a spod niego można wysunąć moduł prysznicowy do mycia produktów spożywczych czy naczyń. Moduł sypialny po rozłożeniu tworzy wygodne łóżko dla dwóch osób.

Zabudowę wykonano z drewna (jesionu, dębu lub orzecha) i zabezpieczono przed działaniem czynników zewnętrznych. Posiada instalację elektryczną 12V, a dodatkowo można ją wyposażyć w akcesoria kuchenne czy maty osłaniające szyby. W samochodzie można wygospodarować także wygodny salon, obracając do tyłu fotele w pierwszym rzędzie siedzeń, by zajmujące je osoby mogły usiąść przodem do drugiego rzędu foteli, a w wersji VIP także do przesuwanego stolika wielofunkcyjnego.

Kamper Tour Box to jedna z kilku nowości w gamie systemów zabudowy do samochodów użytkowych Toyoty – modeli Proace, Proace City i Hilux. Do oferty profesjonalnych zestawów dołączyły w ostatnim czasie zabudowy Flex, Press oraz izoterma z kompaktowym agregatem.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA