REKLAMA

Toyota Proace Verso Kamper Tour Box – sposób na wakacje

Czas pandemii koronawirusa sprawia, że na rynku mamy prawdziwy wysyp kamperów. Teraz do gry wkracza Toyota Proace Verso, którą w mgnieniu oka można przemienić w dom na kołach.

Toyota Proace Verso Kamper Tour Box Materiały prasowe
Toyota Proace Verso Kamper Tour Box
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 93 972 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, kombi van-4, van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Polska oferta Toyoty wzbogaciła się właśnie o nową zabudowę Kamper Tour Box, montowaną w modelu Proace Verso. Na co dzień samochód ten służy jako osobowy van, a przed wakacyjnym wyjazdem może zmienić się w kampera z wysokiej jakości drewnianą zabudową sypialnianą i kuchenną.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Co ważne, w przypadku tego rodzaju rozwiązania, zabudowę Kamper Tour Box można w każdej chwili zamontować lub wymontować, dzięki czemu samochód może służyć przez cały rok, na co dzień. W przeciwieństwie do pełnowymiarowego auta kempingowego, które jest przydatne wyłącznie podczas urlopu.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Toyota Proace Verso Kamper Tour Box - kamper w 20 minut

Zabudowa Kamper Tour Box jest dostępna dla Toyoty Proace Verso w wersji Family z 8 miejscami, 8-osobowej wersji Business oraz 7-miejscowej, luksusowej odmiany VIP. Kosztuje około 34 tys. złotych, można ją zamówić razem z samochodem w salonie Toyoty. Produkcją zabudowy zajmuje się gdańska firma Escape Vans, a wykonanie spersonalizowanej konstrukcji trwa 20 dni.

Najciekawsze jest jednak to, że osobowego vana można przemienić w wygodnego kampera, z miejscem do spania dla dwóch osób i dwoma rzędami miejsc do siedzenia, w zaledwie 20 minut, bo tyle trwa montaż zestawu. Co wchodzi w jego skład?

REKLAMA

REKLAMA

Zestaw kamperowy zawiera m.in. dwa wysuwane moduły w systemie szufladowym – kuchenny i bagażowy. Na górnej płaszczyźnie systemu znajduje się rozkładany moduł sypialny. Zabudowę można łatwo zamontować w dwie osoby, przytwierdzając ją do fabrycznych szyn na podłodze, do których na co dzień przymocowany jest trzeci rząd siedzeń.

Toyota Proace Verso Kamper Tour BoxMateriały prasowe
Toyota ProAce Verso Kamper Tour Box

Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo i stabilność systemu, a także brak konieczności zmian konstrukcyjnych w aucie. Kiedy zabudowa kamperowa przestaje być potrzebna, wystarczy na jej miejsce wstawić z powrotem ostatni rząd siedzeń.

Moduł kuchenny zawiera lodówkę, kuchenkę, zbiornik wody oraz wiele praktycznych schowków. W module bagażowym mieszczą się pojemne szuflady, a spod niego można wysunąć moduł prysznicowy do mycia produktów spożywczych czy naczyń. Moduł sypialny po rozłożeniu tworzy wygodne łóżko dla dwóch osób.

Zabudowę wykonano z drewna (jesionu, dębu lub orzecha) i zabezpieczono przed działaniem czynników zewnętrznych. Posiada instalację elektryczną 12V, a dodatkowo można ją wyposażyć w akcesoria kuchenne czy maty osłaniające szyby. W samochodzie można wygospodarować także wygodny salon, obracając do tyłu fotele w pierwszym rzędzie siedzeń, by zajmujące je osoby mogły usiąść przodem do drugiego rzędu foteli, a w wersji VIP także do przesuwanego stolika wielofunkcyjnego.

Kamper Tour Box to jedna z kilku nowości w gamie systemów zabudowy do samochodów użytkowych Toyoty – modeli Proace, Proace City i Hilux. Do oferty profesjonalnych zestawów dołączyły w ostatnim czasie zabudowy Flex, Press oraz izoterma z kompaktowym agregatem.

Zobacz także:

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA