REKLAMA

Toyota Proace z gwarancją na 1 mln km

Toyota wprowadza nowe zasady gwarancji dla modeli Proace i Proace Verso, rozszerzając limit przebiegu.

Toyota Proace Materiały prasowe
Toyota Proace
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 98 892 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, kombi van-4, van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Modele Toyota ProAce i Proace Verso zostały objęte Gwarancją PRO na 3 lata z limitem aż 1 miliona kilometrów. Gwarancja PRO to ubezpieczenie zapewniające pokrycie kosztów napraw, oferowane w cenie auta.

Okres ochrony ubezpieczeniowej rozpoczyna się w dniu wygaśnięcia gwarancji fabrycznej producenta, tj. po przekroczeniu 100 000 km przebiegu, i trwa do 36 miesiąca od dnia pierwszej rejestracji pojazdu. Ochroną objęte są nowe samochody kupione w salonach Toyoty w Polsce od 3 kwietnia 2017 roku do 31 grudnia 2019 roku.

Gwarancja PRO obejmuje wszystkie fabrycznie zamontowane w pojeździe elementy i podzespoły mechaniczne, elektryczne, elektroniczne oraz hydrauliczne i pneumatyczne do kwoty aż 100 000 zł. Naprawy są wykonywane przy zastosowaniu oryginalnych części i zgodnie z zaleceniami producenta.

Zobacz także: małe tablice rejestracyjne pod kontrolą

REKLAMA

REKLAMA

Osobowa Toyota Proace Verso oraz dostawczy Proace Furgon są oferowane w licznych odmianach, z dwoma rozstawami osi (2,9 lub 3,2 m) i w trzech długościach nadwozia. Linia dostawcza występuje w pakietach wyposażenia Active lub Life, zaś osobowa jako Kombi, Family, Business oraz luksusowa odmiana VIP. Podczas testów zderzeniowych Euro NCAP Toyota Proace uzyskała maksymalne 5 gwiazdek.

Proace Verso może być napędzany jednym z czterech silników o pojemności 1,5 l lub 2,0 l. Moc tych jednostek zawiera się w przedziale od 100 KM do 177 KM. Każdy z nich spełnia normę Euro 6.2. Najmocniejszy silnik 2.0 D-4D 177 KM jest oferowany z 8-biegową skrzynią automatyczną.

W gamie silników Toyoty Proace Furgon znajdują się silniki o pojemności 1,6 l oraz 2,0 l i mocy w zakresie od 95 KM do 180 KM. Każdy z nich cechuje bardzo niskie spalanie i emisja spalin spełniająca normę Euro 6.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Zobacz także:

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA