Toyota RAV4 Hybrid w wersji Selection

Toyota RAV4 Hybrid będzie dostępna w polskich salonach w nowej wersji Selection, w dwóch specjalnych kolorach nadwozia i bogatym wyposażeniem podstawowym.

Toyota RAV4 Hybrid Selection
Toyota RAV4 Hybrid Selection
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 48 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

W ofercie japońskiego producenta Toyota RAV4 Hybrid Selection pozycjonowana jest pomiędzy wersją Premium z pakietem Style a wersją Prestige. Samochód w tej odmianie będzie dostępny w dwóch specjalnych kolorach nadwozia - Selection Platinum i Selection Azure.

REKLAMA

Na standardowe wyposażenie Toyoty RAV4 Hybrid Selection składają się przyciemniane tylne szyby, tylny spojler dachowy, elektrycznie unoszone drzwi bagażnika otwierane bezdotykowo oraz znaczek "Selection" na słupku C.

Samochód jest ponadto wyposażony w pełne światła LED z lampami przeciwmgielnymi i automatyczną regulacją głównych reflektorów, sportowe podgrzewane fotele pokryte specjalnie dobraną skórą, kolorowy wyświetlacz TFT komputera pokładowego, dwustrefową klimatyzację, system "Inteligentny kluczyk" oraz system multimedialny z ekranem dotykowym 7", funkcją Bluetooth i kamerą cofania.

W standardowym zestawie wyposażenia mamy również pakiet Winter, który zawiera spryskiwacze przednich reflektorów, podgrzewanie dysz spryskiwaczy przedniej szyby, podgrzewaną kierownicę oraz podgrzewaną przednią szybę.

Pod względem bezpieczeństwa, Toyota nie uznaje kompromisów, o czym świadczy najwyższa ocena Top Safety Pick+ amerykańskiego instytutu IIHS. Dlatego też w wersji Selection bezpłatnie dodawany jest pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense.

Pełny napęd hybrydowy RAV4 wyposażony jest w 2,5-litrowy silnik VVT-i o mocy 152 KM oraz silnik elektryczny rozwijający moc 143 KM. Samochód o łącznej mocy napędu 197 KM przyspiesza do 100 km/h w 8,3 s. Przy tym średnie spalanie RAV4 Hybrid, wg danych producenta, wynosi 5,1 l/100 km.

Wersja Selection jest dostępna dla Toyoty RAV4 z napędem hybrydowym. Auto z napędem na przednią oś kosztuje 153 900 zł, zaś cena modelu 4x4 wynosi 163 900 zł. Dni Otwarte kolekcji Selection w autoryzowanych salonach Toyoty odbędą się od 10 do 11 czerwca.

REKLAMA