[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Toyota Supra oficjalnie zaprezentowana w Goodwood

Na oficjalną prezentację modelu Supra Toyota wybrała jedno z największych wydarzeń w świecie motoryzacji, jakim z pewnością jest Goodwood Festival of Speed. Mamy zdjęcia i krótkie nagranie z Goodwood.

Toyota Supra w Goodwood Toyota Supra w Goodwood

Na torze Goodwood Motor Circuit został zaprezentowany prototyp nowego modelu Toyota Supra. Samochód zadebiutował pierwszego dnia słynnego festiwalu motoryzacyjnego Goodwood Festival of Speed.

Nowy model o kodzie A90 pokryty jest jeszcze kamuflażem, ale uwadze fanów motoryzacji obecnych w Goodwood nie umknął dźwięk rzędowego 6-cylindrowego silnika, ani też wzorowe prowadzenie w zakrętach tego sportowego auta z tylnym napędem.

REKLAMA

REKLAMA

Toyota Supra w Goodwood Toyota Supra w Goodwood

Toyota Supra to jeden z najsłynniejszych sportowych samochodów marki. Nazwa ta kojarzy się z mocą, świetnymi osiągami i doskonałym prowadzeniem. Piąta generacja supersamochodu zadebiutuje w salonach Toyoty w pierwszej połowie 2019 roku. Auto powstało we współpracy z BMW na wspólnie opracowanej platformie.

Przypomnijmy, że Toyota Supra w wersji koncepcyjnej została zaprezentowana po raz pierwszy podczas targów motoryzacyjnych w Genewie w marcu tego roku. Wersja produkcyjna będzie wierna bogatej tradycji dotychczasowych czterech generacji modelu.

REKLAMA

Toyota Supra w Goodwood Toyota Supra w Goodwood

Mowa o rasowym, sportowym samochodzie z tylnym napędem i zamontowanym z przodu 6-cylindrowym, rzędowym silnikiem. Podczas festiwalu Goodwood prototyp Toyoty Supry pokryty jest specjalnym kamuflażem w kolorach TOYOTA GAZOO Racing – czarnym, czerwonym i białym.

REKLAMA

REKLAMA

Toyota Supra w Goodwood Toyota Supra w Goodwood

Wyścigowe prototypy Toyoty

Tysiące fanów motoryzacji uczestniczących w Goodwood Festival of Speed ma też okazję zobaczyć z bliska Toyotę GR Supra Racing Concept. Wyścigowy prototyp został opracowany we współpracy z TOYOTA GAZOO Racing. Jego debiut na targach w Genewie stanowił zapowiedź powrotu Toyoty Supry do salonów marki.

Kolejną atrakcją Toyoty podczas festiwalu jest prototyp LMP1 – TS050 Hybrid, który zwyciężył w tegorocznym wyścigu Le Mans 24h.

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij