[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Toyota Supra powraca

Legenda sportowych samochodów Toyoty powraca. Na targach motoryzacyjnych w Genewie japoński producent zaprezentuje nowy koncepcyjny samochód sportowy.

Toyota Supra Concept Toyota Supra Concept

Model, który zobaczymy na salonie samochodowym w Genewie, będzie zapowiedzią powrotu na rynek największej ikony samochodów sportowych Toyoty. Choć oficjalna informacja nie mówi nic o nazwie, to wcześniejsze przecieki wskazują, że będzie to właśnie Supra we współczesnej wersji.

W ostatnich latach Toyota systematycznie rozbudowuje swoją gamę sportowych modeli. Podczas Geneva Motor Show 2017 zadebiutował Yaris GRMN, hot hatch o mocy 212 KM, korzystający z rozwiązań wypracowanych przy budowie Yarisa WRC.

We wrześniu do salonów w Japonii Toyota wprowadziła nową markę GR, opracowaną na bazie doświadczeń TOYOTA GAZOO Racing w sportach motorowych. W nowej serii znalazło się siedem modeli, w tym coupe 86 GR, Vitz GR (japoński odpowiednik Yarisa) i Toyota Prius Plug-in Hybrid GR SPORT.

W styczniu 2018 roku na Tokyo Auto Salon została zaprezentowana Toyota GR Super Sport Concept, sportowe coupe z wyczynowym napędem Toyota Hybrid System – Racing (THS-R), pochodzącym z wyścigowej Toyoty TS050 Hybrid.

REKLAMA

Teraz czas na kolejny etap. Nie jest tajemnicą, że Toyota pracuje nad nowym sportowym samochodem wspólnie z BMW, dla którego ma to być nowa wersja Z4.

Widoczny na pierwszym zdjęciu fragment samochodu zdradza kształty, które przypominają ostatnią z generacji Toyoty Supry. Model wyposażony jest dodatkowo w potężny spoiler, sugerujący wyścigowe przeznaczenie, albo co najmniej bliskie pokrewieństwo z technologiami pochodzącymi z serii wyścigowych, w których startuje Toyota.

Targi Geneva Motor Show 2018 potrwają od 6 do 18 marca. Konferencja prasowa Toyoty odbędzie się pierwszego dnia prasowego, 6 marca o 9:45 w hali 4. My będziemy na miejscu i przeprowadzimy obszerną relację na stronie auto-motor-i-sport.pl w serwisie poświęconym salonowi w Genewie.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij