Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Toyota Verso S – nadmuchane iQ?

Toyota, Verso S Toyota Verso S

Póki co zobaczyć go można na wystawie w Paryżu. Auto ma niecałe 4 metry długości, rozstaw osi 2,5 metra, ale jak zapewnia producent, dzięki mądremu rozplanowaniu wnętrza zapewnia niezwykłą ilość miejsca zarówno dla pasażerów jak i ich bagażu.

W kabinie wyglądającej jak nadmuchane iQ Toyoty Verso S znajdzie się miejsce dla pięciu osób i 430 litrów bagażu (przy dwóch osobach na pokładzie i złożonym drugim rzędzie siedzeń - 1388 litrów.

Pod maską znajdziemy 1,3 litrowy silnik benzynowy o mocy 98 KM i 126 Nm momentu obrotowego. Bliższe dane techniczne i ceny poznamy na początku przyszłego roku.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 400 PLN
Dostępne nadwozia: van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Tak na marginesie to teraz jeżdżę Corollą rocznik '98. Powiem tak, w przypadku Toyoty nowe auta nie wszystkie są aż takie złe. Do nowego Avensisa byłem nastawiony na początku sceptycznie i na fe. Im częściej go widywałem na drogach, tym bardziej zaczął mi wpadać w oko i teraz stwierdzam, że nie jest taki tragiczny. Auris owszem, jest dosyć nudny, taki zwykły, poprawny samochód bez polotu (takie gadanie przypomina mi Golfa ). Nie będę leciał po całej gamie producenta, bo nie o to chodzi. Celica jest kapitalna, ale fakt faktem ta Verso im nie wyszła. Myślałem, że pójdą trochę w stronę Avensisa np. z tymi reflektorami, ale widać się pomyliłem. :/
  ~Samuraj002, 2010-10-05 22:31:43
 • avatar
  zgłoś
  'Samuraj002' napisał(-a):O rany. :/ Na razie mnie to nie przekonuje. Poprzednik wyglądał (i póki co wygląda) dużo lepiej. Szkoda, że fot wnętrza nie ma.I znów masz rację. W ogóle pierwszy Yaris lepiej wyglądał, pierwsza Avensis (w kombiaku) - TEŻ, a na dokładkę Corolla w wersji "pszczółka" (ta z 1997 r., przed liftingiem). Niby nieeuropejskie, ale PODOBAŁY SIĘ.Teraz Toyota jest... sama nie wie kim. Aurisem, Avensisem, iQ jeszcze nigdy się nie zachwyciłem. Siedziałem kiedyś w Corolii i Avensisie rocznik 2009; jeździłem próbnie Aurisem. Może te auta wszystko mają. Ale nie mają czegoś, co chwyta za serce natychmiast po obejrzeniu całości. Sprawdzasz, próbujesz i zastanawiasz się, co inne podobne auta zrobią lepiej i przy tym - jak ci się podobają.Toyoto, czas na język designu nowej Celiki. Inaczej na widok poprzedzającej Toyki kierowcy innych aut będą... zasypiać A PRZECIEŻ TO SĄ NIEZŁE AUTA
  ~airmatic, 2010-10-05 22:22:01
 • avatar
  zgłoś
  O rany. :/ Na razie mnie to nie przekonuje. Poprzednik wyglądał (i póki co wygląda) dużo lepiej. Szkoda, że fot wnętrza nie ma.
  ~Samuraj002, 2010-10-05 19:30:47
 • avatar
  zgłoś
  W lutym przyszłego roku do salonów trafi nowy, mały-wielki, rodzinny model Toyoty.
  auto motor i sport, 2010-10-04 09:36:36
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij