Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Toyota Yaris - 210 KM w Genewie

Mimo wciąż trwających targów w Detroit Toyota już teraz przedstawia zdjęcia swojej premiery na salon Genewski. Oto ostra wersja Yarisa.

Toyota Yaris Toyota Yaris w wersji 210-konnym silnikiem.

Na stoisku Toyoty w Genewie obok rajdowego prototypu Yarisa WRC stanie cywilny Yaris w sportowym wariancie. Tym modelem japońska marka powraca do segmentu hot hatchów. Producent nie zdradza dużych szczegółów, poza mocą silnika benzynowego - 210 KM. Niestety dziś nie informuje także czy będzie to motor dwulitrowy, czy może jednostka napędowa o pojemności 1,6 l.

 

Sportowy Yaris wyróżnia się dużym wlotem w zderzaku, który przypomina te z samochodów Lexusa. do tego światła  przeciwmgłowe zostały wciśnięte w zderzak i mają ozdobną, czarną listwę. Z tyłu samochód wyróżnia się spojlerem umieszczonym w górnej części pokrywie bagażnika, dużymi kloszami LED-owych lamp oraz dyfuzorem z centralnie umieszczoną, trapezoidalną końcówką układu wydechowego. Do tego samochód ma czarne obręcze kół i dodatkowe oklejenie nadwozia, które nawiązuje do rajdowego auta zespołu - Toyota Gazoo Racing WRC.

Toyota Yaris w wersji 210-konnym silnikiem.

Wygląd sportowego hot hatcha podyktowany jest liftingiem, który Toyota przygotowała dla Yarisa. Auto po zmianach również zostanie pokazane na targach w Genewie. Projektanci zmienili przód i tył nadwozia, a także poprawili wnętrze auta. Toyota już teraz deklaruje, że poprawie uległ komfort jazdy i pewność prowadzenia w Yarisie. W ramach face liftingu hybrydowa wersja Yarisa dostanie układ napędowy o większej mocy.  

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 49 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij