Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.5

Toyoty iQ i Urban Cruiser do produkcji!

Toyota Urban Cruiser Toyota Urban Cruiser

Pierwszy z nich to trzymetrowe autko, mogące wygodnie pomieścić na swoim pokładzie trzech pasażerów i ich bagaż lub... dziecko. W odróżnieniu od prototypu, w którym dominował motyw trójkątu, a zaprezentowanego podczas zeszłorocznej wystawy we Frankfurcie, produkcyjne iQ zostało niestety mocno ugrzecznione.

Przestronność wnętrza jest wynikiem bardzo pomysłowego wykorzystania przestrzeni, które zawdzięczamy sześciu innowacyjnym pomysłom konstruktorów Toyoty.

Druga nowość - Urban Cruiser - to niewielki SUV, idealny na dziurawe ulice naszych miast. Toyota zapowiada, że jej nowe auto zużywać ma niewielkie ilości paliwa.

Ponadto na stoisku Toyota znajdą się dwa koncepty - 1/X Plug-in Hybryd i i-Real.

Źródło: Toyota

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 35 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  sympatyczny design. ciekawe jakie ceny?
  ~CBmaniak, 2008-02-13 16:35:15
 • avatar
  zgłoś
  Ten Urban to jeszcze, ale ta iQ przesadzają chyba lekko, tak jak napisałem w wątku Suzuki Splash... co to ma być?! Lepiej powrócić do rubenowskich kształtów Ech faktycznie coraz to mniejsze te parkingi robią i producenci się stosują. Za niedługo to same takie malacze będę jeździć.
  ~Szopa, 2008-02-13 14:23:45
 • avatar
  zgłoś
  Zbliżający się salon samochodowy w Genewie będzie miejscem premiery dwóch miejskich aut japońskiego konceru – Toyoty iQ i Urban Cruisera.
  auto motor i sport, 2008-02-13 14:15:36
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij