Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Trasy marzeń – samochodem po najciekawszych miejscach świata

Numer specjalny Trasy Marzeń Numer specjalny Trasy Marzeń

Redaktorzy "amis" z kilku krajów zjeździli niemal cały świat, aby przygotować opis fascynujących tras. W wydaniu specjalnym znajdziesz trasy bliskie, które można pokonać w weekend, począwszy od zwiedzania Dolnego Śląska, przez wizytę w Alpach austriackich, odwiedziny w Szwarcwaldzie aż po degustację szampana we Francji. Są też bardziej egzotyczne - wyprawa przez Namibię, wycieczka za Kapsztad i wizyta w Abu Zabi. W sumie mamy do zaproponowania 6505 km do pokonania najpiękniejszymi drogami w 12 krajach.

Bogato ilustrowane, 148-stronicowe wydanie specjalne auto motor i sport - Trasy marzeń - już w kioskach, w cenie 14,90 zł. A jeśli szykujesz się do wielkiej wyprawy już dziś przeczytaj jeden z artykułów z wydania specjalnego - obszerny poradnik jak krok po kroku przygotować się do podróży (link).

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Nie zapomnę pewnego odcinka TG jak poszukiwali najpiękniejszej trasy na świecie (ta kręta i równiutka droga w Rumunii, i te krajobrazy) ... .
  ~Samuraj, 2011-06-28 15:26:42
 • avatar
  zgłoś
  Najlepsze, najpiękniejsze, najbardziej niezwykłe samochodowe podróże świata - wszystkie zebrane w specjalnym wydaniu „auto motor i sport".
  auto motor i sport, 2011-06-28 12:39:14
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij