REKLAMA

Triumf Bębenków w memoriale - galeria zdjęć

III. Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza
III. Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

Po dwóch przejazdach tego samego odcinka specjalnego, zlokalizowanego przy kopalni soli w Wieliczce, najlepszy łączny czas uzyskał Michał Bębenek - wychowanek Janusza Kuliga. Drugi na mecie ze stratą 4,8 sekundy zameldował się Paweł Dytko, zaś na trzecim miejscu ze stratą 5,2 sekundy rywalizację zakończyli Leszek Kuzaj i Maciej Steinhof. 

Kuzaj, podobnie jak trzech innych zawodników, dostał pięciosekundową karę za potrącenie szykany. Czyżby start krakowskiego zawodnika w superoesie oznaczał powrót Kuzaja do rajdów?

"Bardzo cieszymy się z wygranej w 3. Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Z roku na rok, impreza ma coraz większy prestiż i rozgłos. Najważniejsze jest jednak to, że upamiętnia ona dwóch wspaniałych zawodników rajdowych, którym dedykujemy nasze zwycięstwo. Ilość kibiców zgromadzona podczas Memoriału przypomina, że zarówno Janusz jak i Marian są niezaprzeczalnie ikonami rajdów samochodowych i nadal wzbudzają pozytywne emocje. Tego typu zawody mają także drugi ważny cel: przybliżają sylwetki sportowców, których już nie ma wśród nas." - powiedział Michał Bębenek po zakończeniu zawodów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z III. Kryterium Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w wykonaniu Pawła Łapota. 

 

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA