Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Trójkołowiec dla singla – Honda 3R-C

Honda 3R-C Honda 3R-C

Japoński trójkołowiec wprawiany jest w ruch poprzez silnik elektryczny, karmiony elektronami z akumulatorów umieszczonych jak najbliżej jezdni, czyli w podwoziu. Dzięki niemu konstruktorzy uzyskali obniżony środek ciężkości, co nie pozostaje bez wpływu na stabilność auta w czasie jazdy i jego przewidywalność.

3R-C posiada osłonę nad kabiną kierowcy, która chroni ją, gdy pojazd stoi zaparkowany, a podczas jazdy spełnia rolę ochrony przeciwwietrznej fotela kierującego, umieszczonego tuż nad ziemią.

Wysoko poprowadzona linia boczna nadwozia zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa, ograniczając ryzyko urazów podczas zderzenia bocznego oraz zapewniając lepszą ochronę w czasie niepogody. Kierujący ma przed sobą zamykany schowek, w którym bezpiecznie może przechować bagaż lub inne przedmioty.

Konstruktorzy 3R-C stworzyli elastyczną osłonę górnej części tułowia, zapewniającą wyższy komfort podróży i mającą za zadanie chronić kierowcę przed złą pogodą.

Koncepcyjny 3R-C jest dziełem europejskich projektantów, pracujących w ośrodku badań i projektów Hondy w Mediolanie.

Źródło: Moto Target

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 67 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Stanowi skrzyżowanie samochodu osobowego z motocyklem. Koncept Hondy o nazwie 3R-C zadebiutuje na salonie motoryzacyjnym w Genewie.
    auto motor i sport, 2010-02-25 16:07:43
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij