Tuning na całego - Seat Leon

Seat Leon JE Design
Seat Leon JE Design
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 152 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Wspólne dla Seata i Volkswagena jest to, że stanowią dość ekstremalną formę tuningu. W Leonie w oczy rzucają się przede wszystkim pomarańczowe, jaskrawe wstawki, będące częścią pakietu aerodynamicznego.

Obejmuje on przedni spoiler (koszt 299 euro), dokładki progów (też 299 euro) oraz dolną dokładkę tylnego zderzaka, przypominającą swoją fakturą włókno węglowe (349 euro). Jeśli to za mało, możesz jeszcze zamówić tylne skrzydło za 459 euro oraz matowy grill z przodu bez znaczka Seata (119 euro). W odwodzie pozostają jeszcze brewki reflektorów za 89 euro.

JE Design do zaoferowania ma ponadto obszerny wybór felg 17-, 18- i 19-calowych ze sportowymi oponami. Na przykład prezentowane na zdjęciu koła z oponami o rozmiarze 225/35 R19 to wydatek przynajmniej 2810 euro.

Oczywiście przy tuningu nie obejdzie się też bez obniżenia zawieszenia. Sprężyny, przyczyniające się do tego (o 15 mm z tyłu i 35 mm z przodu) to wydatek 159 euro. Idąc na całość, a więc zbliżając samochód do nawierzchni o 65 milimetrów, dzięki nowym sprężynom i amortyzatorom, trzeba wydać już 979 euro.

To jeszcze nie koniec. Że każdy samochód powinien odpowiednio brzmieć, JE Design oferuje tutaj albo centralnie zakończony wydech ze stali nierdzewnej za 339 euro, albo dwie podwójne końcówki układu wydechowego po każdej stronie auta - wydatek 899 euro.

Więcej informacji na stronie www.je-design.de

 

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA