Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

Urośnie o 2 cm – nowe BMW 5

BMW serii 5 BMW serii 5

To już jest przesądzone. Nowe wydanie "piątki" będzie samochodem o znacznie grzeczniejszej, mniej awangardowej sylwetce niż model aktualny, oznaczony jako E60. Auto pod względem wyglądu nieco przypominać ma pomniejszone BMW serii 7.

Z przodu w oczy rzuca się przede wszystkim duży, znacznie większy niż w obecnym modelu "grill" oraz mniejszy przedni zwis. Mocno, bo aż o 10 cm, urośnie rozstaw osi, natomiast długość całkowita samochodu zwiększy się jedynie o 2 cm. Auto będzie też niewiele niższe, a we wnękach kół zawitają felgi przynajmniej 17-calowe. Poza nimi w ofercie będzie wybór kół 18- i 19-calowych.

Pod maską spodziewać się można jednostek napędowych znanych z obecnego modelu. W użyciu znajdą się sześciocylindrowe, rzędowe silniki benzynowe i turbodiesle o tej samej liczbie "garów". Na szczycie oferty zwykłych "piątek" dostępna będzie 4,8-litrowa jednostka V8, zaś między przednie koła M-piątki trafi wzmocnione serce (5.0, V10) z obecnego modelu.

Źródło: Automedia

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 113 200 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Do niedawna pokazywaliśmy Wam mocno zakamuflowane egzemplarze tego auta. Teraz przyszedł czas na pierwsze zdjęcia zdradzające już sylwetkę BMW 5 nowej generacji.
    auto motor i sport, 2009-07-14 14:27:32
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij