Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Uwaga na nowe Corsy

Opel Corsa Sport Opel Corsa Sport

Polski dystrybutor samochodów Opel poinformował, że w niektórych samochodach Opel Corsa-D wałek pośredni układu kierowniczego może być wykonany niezgodnie ze specyfikacją techniczną. Wada ta może powodować pęknięcie połączenia teleskopowego wałka pośredniego układu kierowniczego, co może wpłynąć na utratę sterowności pojazdu.

Wada dotyczy samochodów Opel Corsa-D wyprodukowanych w 2006 i 2007 r. w Niemczech i Hiszpanii.
Kampanią serwisową na rynku polskim objętych jest 410 samochodów.

General Motors Poland sp. z o.o. poinformował UOKiK, że klienci, którzy kupili pojazdy objęte kampanią, zostaną powiadomieni listem poleconym o konieczności sprawdzenia samochodu w autoryzowanym serwisie. Prace, w przypadku wykrycia wady, polegające na wymianie wałka pośredniego na nowy zostaną wykonane bezpłatnie.

MotoTarget

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 62 350 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  1.Obligatoryjnie wymieniaja uszczelki pod głowicą2.Sypie sie gabka pod fotelami-mam uznaną reklamację3.Auto zgasło i amen.Laweta.Po 1/2 h odpaliło bez grzebania co dalej?4.Odpadł fartuch za przednim kołem-trzyma sie symbolicznie-za nowe zapłaciłam 70
  ~Korsarz 2008, 2008-11-09 21:13:03
 • avatar
  zgłoś
  Jestem posiadaczem nowej astry sedan i mam podobny problem po miesiącu użytkowania stwierdziłem lekkie stukanie w układzie kierowniczym podczas jazdy na drobnych nierównościach. W serwisie stwierdzono że jest to wałek pośredni i że jest do wymiany, jest to część w kabinie. Uwaga, warto na chwilę wyłączyć radio i posłuchać czy przypadkiem coś się nie dieje złego.Pozdrawiam
  ~asterka, 2008-04-06 19:28:14
 • avatar
  zgłoś
  dlaczego????????????????
  ~toja, 2008-01-13 09:30:31
 • avatar
  zgłoś
  Przedsiębiorca General Motors Poland sp. z o.o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody marki Opel Corsa-D mogą stwarzać zagrożenie dla życia i zdrowia użytkowników.
  auto motor i sport, 2007-12-06 11:05:40
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij