[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


Używany, ale Approved

Zakup używanego samochodu premium to stresujący proces, ale brytyjskie marki znalazły sposób na jego ułatwienie. Używane modele Jaguara i Land Rovera można kupić w salonie, auta mają gwarancję i udokumentowane pochodzenie.

Approved Approved

Approved, czyli zatwierdzone – takie są właśnie używane samochody, które można kupić w salonach Jaguara i Land Rovera. Oferowane do sprzedaż auta są w perfekcyjnym stanie technicznym, mają zweryfikowane historię serwisową i przebieg. Zanim samochód zostanie zakwalifikowany do programu Approved i zaproponowany klientom, musi spełnić rygorystyczne kryteria. Do oferty trafiają jedynie egzemplarze nie starsze niż 6-letnie i o przebiegu poniżej 150 000 km.

Wybrane auta są poddawane wnikliwej kontroli, którą technicy Jaguara i Land Rovera przeprowadzają w serwisie (sprawdzają 165 elementów, w tym powłokę lakierniczą, układ napędowy, zawieszenie i wnętrze). Auta są też badane podczas testu drogowego – dokonuje się wtedy prób, które pozwalają upewnić się, że samochody są w bardzo dobrym stanie. Jeżeli jakiś element wymaga wymiany, jest to robione zgodnie z wysokimi standardami serwisu marki.

REKLAMA

Każde auto sprzedawane w ramach programu Jaguar Land Rover Approved jest objęte pełną 2-letnią gwarancją oraz ubezpieczeniem assistance. Listę modeli używanych dostępnych w sprzedaży można sprawdzić na stronach www.approved.pl.jaguar.com ¡ www.approved.pl.landrover.com.

Najważniejsze cechy oferty:

 • GWARANCJA
  mechaniczna na 2 lata od zakupu samochodu
 • WIEK
  oferowanych aut nie przekracza 6 lat, a przebieg 150 tys. km
 • ASSISTANCE
  na 2 lata – polisa wliczona jest w cenę samochodu
 • SERWIS
  każdy egzemplarz przechodzi kontrolę 165 elementów
 • HISTORIA
  każdego auta i jego pochodzenie są weryfikowane
Approved

Korzystne finansowanie. Tylko do końca lipca w programie Approved jest oferowany najkorzystniejszy na rynku aut używanych Leasing 100% bez opłaty wstępnej

 

Approved

Obsługa premium. Klient, który decyduje się na używany model Jaguara lub Land Rovera, jest obsługiwany tak, jak przy zakupie nowego samochodu.

Approved

Stan techniczny – Approved! Każdy samochód jest sprawdzany przez wykwalifikowanego technika, który swoim podpisem poświadcza wzorowy stan auta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA