REKLAMA

Używany, ale Approved

Zakup używanego samochodu premium to stresujący proces, ale brytyjskie marki znalazły sposób na jego ułatwienie. Używane modele Jaguara i Land Rovera można kupić w salonie, auta mają gwarancję i udokumentowane pochodzenie.

Approved materiały prasowe
Approved

Approved, czyli zatwierdzone – takie są właśnie używane samochody, które można kupić w salonach Jaguara i Land Rovera. Oferowane do sprzedaż auta są w perfekcyjnym stanie technicznym, mają zweryfikowane historię serwisową i przebieg. Zanim samochód zostanie zakwalifikowany do programu Approved i zaproponowany klientom, musi spełnić rygorystyczne kryteria. Do oferty trafiają jedynie egzemplarze nie starsze niż 6-letnie i o przebiegu poniżej 150 000 km.

Wybrane auta są poddawane wnikliwej kontroli, którą technicy Jaguara i Land Rovera przeprowadzają w serwisie (sprawdzają 165 elementów, w tym powłokę lakierniczą, układ napędowy, zawieszenie i wnętrze). Auta są też badane podczas testu drogowego – dokonuje się wtedy prób, które pozwalają upewnić się, że samochody są w bardzo dobrym stanie. Jeżeli jakiś element wymaga wymiany, jest to robione zgodnie z wysokimi standardami serwisu marki.

REKLAMA

Każde auto sprzedawane w ramach programu Jaguar Land Rover Approved jest objęte pełną 2-letnią gwarancją oraz ubezpieczeniem assistance. Listę modeli używanych dostępnych w sprzedaży można sprawdzić na stronach www.approved.pl.jaguar.com ¡ www.approved.pl.landrover.com.

Najważniejsze cechy oferty:

 • GWARANCJA
  mechaniczna na 2 lata od zakupu samochodu
 • WIEK
  oferowanych aut nie przekracza 6 lat, a przebieg 150 tys. km
 • ASSISTANCE
  na 2 lata – polisa wliczona jest w cenę samochodu
 • SERWIS
  każdy egzemplarz przechodzi kontrolę 165 elementów
 • HISTORIA
  każdego auta i jego pochodzenie są weryfikowane
Approvedmateriały prasowe
Approved

Korzystne finansowanie. Tylko do końca lipca w programie Approved jest oferowany najkorzystniejszy na rynku aut używanych Leasing 100% bez opłaty wstępnej

 

Approvedmateriały prasowe
Approved

Obsługa premium. Klient, który decyduje się na używany model Jaguara lub Land Rovera, jest obsługiwany tak, jak przy zakupie nowego samochodu.

Approvedmateriały prasowe
Approved

Stan techniczny – Approved! Każdy samochód jest sprawdzany przez wykwalifikowanego technika, który swoim podpisem poświadcza wzorowy stan auta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA