VI Ogólnopolski Zlot Seat Toledo Club za nami

Seat, STC, Seat Toledo Club
VI Ogólnopolski Zlot Seat Toledo Club
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 66 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

STC jest klubem z 10-letnią tradycją zrzeszającym miłośników i posiadaczy samochodów marki Seat Toledo. Część klubowiczów zmieniła już samochody jednak sentyment do marki i wspaniała atmosfera w klubie powodują, że cały czas razem spotykają się na regionalnych spotach i ogólnopolskich zlotach, który zgodnie z dotychczasową tradycją odbywają się raz do roku, zawsze w innej części kraju.

W tym roku jako miejsce spotkania wybrano ośrodek wypoczynkowy RUŚ koło Ostródy. Wspaniała pogoda i pozytywna atmosfera sprzyjały aktywnemu wypoczynkowi i integracji miłośników aut "z hiszpańskim temperamentem". Nowi członkowie mieli okazję poznać osobiście starszych klubowiczów, rywalizować wspólnie w konkurencjach sprawnościowych i świetnie się bawić przy wieczornych ogniskach.

Nie zabrakło elementów praktycznych przydatnych każdemu kierowcy. Profesjonalny ratownik zapoznał klubowiczów z zasadami pierwszej pomocy i każdy mógł podszkolić swoje umiejętności na profesjonalnym fantomie.

źródło: Seat Toledo Club

Miło nam słyszeć, że wspólna pasja i zamiłowanie do marki skłaniają klubowiczów do przygotowywania takich spotkań. Ludzie, którzy na co dzień wymieniają się uwagami na forach internetowych poświęcają czas na przygotowanie imprez, na których mogą cieszyć się swoim towarzystwem i wymieniać doświadczeniami na temat ulubionej marki czy modelu. Życzymy by ta tradycja przetrwała kolejne dziesiątki lat, a klub Seata Toledo stale się powiększał.

To pierwsza relacja z tegorocznego zlotu jaka trafiła do naszej redakcji. Wiemy, że w tym samym czasie odbyło się jeszcze co najmniej kilka zlotów miłośników innych Marek, a kolejne są nadal planowane. Zapraszamy do dzielenia się z nami informacjami o planowanych zlotach i wrażeniami z takich spotkań.

REKLAMA
Zobacz także:
REKLAMA